Пироги Київ

Пекарня осетинських пирогів «Три Пироги» відкрилася в Києві зовсім недавно і вже встигла завоювати серця киян та гостей столиці своїми чудовими ароматними осетинськими пирогами.
Найсмачніші Пироги Київ та Київська область Ви можете замовити тільки в пекарні пирогів «Три Пироги» та відчути справжній смак кавказької кухні. Різноманітність меню кавказької кухні приємно Вас здивує не тільки кількістю справжніх осетинських пирогів, а й смаком ароматних кавказьких спецій, сирами власного виробництва і м'ясом halal. Спробуйте пироги в Києві з безкоштовною доставкою і Ви не забудете неперевершений смак кавказької кухні.
Замовляйте наші справжні Пироги в Києві і отримуйте море задоволення !!!
Один раз спробувавши наші пироги Київ - Ви завжди залишитеся з нами.
Смачного!

Чому в пекарнях «Три Пироги» готують без рукавичок?

Якщо відповісти коротко - так безпечно і чесно, а рукавички - це ілюзія чистоти. Рукавички не дають кухарям боротися з брудом, вони тільки перешкоджають створенню смачної їжі. Ми в «Три Пироги» справжні фанати чистоти, оскільки постійно контролюємо чистоту рук, підносів і інструментів для приготування смачних пирогів. Ми миємо й дезінфікуємо руки регулярно, але в той же час хочемо, щоб ви знали міфи про рукавички, які заважають вам нормально сприймати процес приготування їжі.

Готувати в рукавичках - це головний закон

Існує думка, що рукавички - обов'язковий атрибут під час приготування, тому що про це сказано в санітарних нормах. Насправді це твердження не так. У тексті санітарних норм говориться про те, що рукавички слід одягати в разі, якщо працівник кухні розкладає вже приготовлену їжу. Наші кухарі не єдині, хто готує таким чином, так як багато співробітників відомих піцерій і ресторанів вважають за краще створювати шедеври голими руками, ніж готувати стерпно, але в рукавичках.

Рукавички - запорука чистоти

Рукавички не можуть гарантувати повну безпеку і стерильність - це міф. Відвідувач, бачачи рукавички, підсвідомо розуміє, що кухар професіонал, адже він готує в повній чистоті. Насправді, ви не знаєте, яка ситуація на кухні: чисто там, чи немає «живності». Крім того, покупець або відвідувач не може знати, що кухар чіпав перед самим приготування.
Якщо кухар в рукавичках - в ресторані все добре!
Це теж помилка. В рукавичках ще складніше контролювати чистоту, так як кухар підсвідомо миє руки, відчуваючи на них бруд. В рукавичках це не працює.
В рукавичках або без них, яка різниця?
Кожен кухар відчуває дискомфорт під час приготування в рукавичках. Тісто липне до рук, його складно розкачати, та й його структура не відчувається, тому у кухаря не виходить створити те, що планувалося спочатку. Уявіть, що ви вдихаєте аромат квітів, заздалегідь надівши протигаз.
Неприємно їсти їжу, приготовлену руками іншої людини.
Ще кілька років тому ніхто не звертав уваги на те, готує кухар в рукавичках або без них. Стереотип був створений популярними ведучими, які підняли галас навколо ресторанів, які не дотримуються санітарні норми. Під час зйомок були показані голі руки, крім того, це обумовлювалося в програмах, тому інстинктивно люди почали сприймати голі руки запорукою брудної кухні. Під тиском міфів багато працівників фастфуду теж почали використовувати рукавички, хоча ще пару років тому вони були їм не потрібні.
Ще один важливий факт!
Для тих, хто все прочитав, але все ж сумнівається, ми надаємо суху статистику. Наші пироги готуються при температурі від 300 до 500 градусів. В таких умовах не виживуть все поширені на кухні бактерії.
А як у інших?
Кілька років тому в Каліфорнії був прийнятий закон про те, що на кожній кухні кухарі і бармени повинні одягати рукавички. Джошуа Міллер, який проживає в Аламеда і працює кухарем, обурився і влаштував протест.
«Через прийнятого закону обслуговування сповільниться, крім того, у людей створиться неправильне уявлення про стерильності і чистоті».
Через півроку після прийняття закону співробітникам таки вдалося домогтися його скасування. У багатьох штатах США латексні вироби і зовсім скасували через ризик розвитку алергії: частинки рукавичок можуть потрапити в їжу і викликати алергію у дітей або людей зі зниженим імунітетом.