Осетинські пироги на День Народження - знижка 15%

На постійній основі діє акція для іменинників - 15% знижка на все меню!
Якщо найближчим часом у Вас День Народження, Ви зможете відзначити його з нами і отримати знижку в розмірі 15% на все меню. Навіть якщо свято було три дні тому, Ви все одно зможете скористатися спеціальною пропозицією для іменинників.
Для участі в акції Вам необхідно пред`явити документ, що підтверджує дату Вашого народження. При цьому вік іменинника не має значення.
Не важливо, яка у Вас компанія, велика і галаслива або маленька і тиха, найкращим частуванням стануть наші осетинські пироги. Така їжа і виглядає по-святковому, і дозволить ситно та весело провести свято. Для дітей у нас передбачені солодкі пироги, дівчата, які стежать за своєю фігурою, можуть поласувати низькокалорійними пирогами, а ось для чоловіків відмінно підійде блюдо з м`ясом. Додатковою родзинкою до наших пирогів стануть соуси і морси власного приготування.
Зробіть своє свято яскравим і незабутнім, проводьте його з нами!
Пекарня осетинських пирогів ♨♨♨ "ТРИ ПИРОГИ" постійно проводить акції та спеціальні пропозиції, замовляйте смачну їжу додому або в офіс та отримуйте неймовірні знижки.