Безконтактна Доставка 60 хв.

Дорогі наші клієнти! Ваше здоров'я для нас понад усе, тому ми рекомендуємо Вам оформляти замовлення і розраховуватися онлайн на нашому сайті. А в коментарях до замовлення напишіть слово - БЕЗКОНТАКТНО, і розпишіть трохи докладніше, де кур'єру залишити ваше замовлення (наприклад, перед дверима квартири).

Для нашої мережі чистота нашої кухні і якість нашої продукції були і залишаються одними з головних пріоритетів. Всі наші співробітники завжди приділяли максимальну увагу чистоті своїх рук і поверхонь на виробництві. Зараз ми посилили заходи по обробці наших пекарень. Наші пироги проходять термічну обробку в печі в середньому протягом 4 хвилин при 380 градусах - так їжа стає абсолютно безпечною.

Частіше мийте руки і дбайте про себе і своїх рідних!
З любов'ю, мережа пекарень «Три Пироги»
 
Осетинські пироги в Києві вже дуже давно стали популярними. І це не просто так. Дуже велика кількість киян обожнюють цю страву. Деякі наші клієнти не можуть прожити і дня без наших дуже смачних, свіжих, найкращих осетинських пирогів. Також наші клієнти люблять замовляти і балувати себе ними на роботі під час обідньої перерви або навіть замовляють на дні народження. Це не дивно. Адже всі знають, що з нашими вкусняшками ваше свято сто відсотків буде незабутнім. Дуже багато людей завдяки нам економлять свій дорогоцінний час. Адже в двадцять першому столітті завжди його катастрофічно мало. Немає ні сил не бажання стояти біля плити і готувати якусь їжу. Так навіщо це робити, якщо є наша пекарня "Три Пироги"? Ми з величезним задоволенням приготуємо все за вас. Наша команда любить своїх клієнтів. З цього можете навіть не замислюватися про свіжість і смак. Все буде ідеально.

Чому осетинські пироги у нас кращі?

Давайте спочатку розберемося чому наші осетинські пироги на стільки смачні і шалено популярні. Розкриємо вам таємницю. Наша команда знає багато секретів. Наші осетинські пироги не зрівняти ні з одним блюдом Києва. Вони запам'ятовуються кожному, кому пощастить їх спробувати.

Процес приготування осетинських пирогів непростий. Наша команда - це професіонали своєї справи. Вони мають великий досвід за плечима і певну вправність. Секрет наших смачних осетинських пирогів передавався з покоління в покоління. Ми з гордістю можемо заявити, що таких пирогів як у нас немає ні в одній пекарні. Звичайно, технологія приготування у всіх практично однакова, але родзинка є тільки у нас. Таким чином ми дозволяємо вам відрізнити наш шедевр від інших.

Начинка у осетинських пирогів може бути найрізноманітнішою. Види начинки ви можете подивитися у нас в розділі Меню осетинських пирогів. З таким величезним вибором смаків, осетинські пироги подобаються всім. Кожен може вибрати свій, ідеально смачний пиріг. Наші пироги можуть здивувати будь-якого гурмана, так що не витрачайте час, телефонуйте і замовляйте.

Осетинські пироги припадуть до смаку і дорослим і дітям. Ця страва з радістю зустрічають на будь-якому столі.

Чекаємо Ваших замовлень, для Вас пироги будуть зроблені виключно з Любов'ю!