Супи

Особливість східної, кавказької, грузинської чи осетинської кухні – велика кількість зелені і спецій. Обов’язково наявність риби чи м’яса і теж в щедрих кількостях. І вже останнім пунктом будуть овочі і хліб, з яким їсти смачніше.

В розділі супи, ви можете ознайомитись з найпопулярнішими видами страв. Хто ж не любить поласувати смачним бульйоном? А ось тут перед вами буде цілий вибір від легких до ситних.

Який суп обрати?

В першу чергу опирайтесь на свої бажання і вподобання. Але якщо не знаєте на чому зупинитись, тоді обирайте в залежності від улюблених інгредієнтів.

Так як ми обираємо на обідній стіл борщ, так осетинці надають перевагу супу Ливжа. Він складається з:

  • Мяса ( яловичину, свинина, птиця);
  • Овочі (картошка, цибуля, морква);
  • Спеції (перець, часник, сіль, тимін, зелень).

«На виході» кухар отримує густий суп, рагу або «жарке». Страва переважно готується осетинами, які розводять свою худобу і живуть на рівнинні. У випадку використання птиці, ще й додають сметану.

Ливжа чудово підійде, як вибір для ситного обіду. Втамує голод. Окрім нього, можна обрати і інший вид – Хаш. Він більше відноситься до кавказької кухні, але не поступається щодо ситності.

Кавказький хаш готується з яловичиною, спеціями і часником. А при подачі з ним гарно смакує тонкий хліб – лаваш.  До ситних, ароматних супів відноситься кавказька шурпа.

Суп, який неможливо приготувати без баранини, великої кількості зелені (обов’язково має бути кінза) і овочі. В пропорціях переважає баранина і зелень.

Але не завжди хочеться обирати ситний суп, тоді вам варто звернути увагу на легкий курячий бульйон з яйцем. Особливо, якщо напередодні було гучне застілля чи непомітно підкралась сезонна хвороба. Бульйон чудово втамує голод і не обтяжить шлунок, залишивши місце ще для десерту.

До будь-якого супчику можна обрати пухкий астенський хліб з печі. Рекомендуємо взяти більше, хоч і одна хлібина вагою 500 грам, бо неможливо залишитись байдужим до його аромату.

Замовити не можна приготувати

Розділовий знак рекомендуємо поставити після слова «Замовити». В великому місті немає часу на те, щоб стояти біля плити. Тому і виникають ситуації, коли потрібно скористатись доставкою:

  • Обід на роботу
  • Неочікувані гості
  • Втома

Погодьтесь, що на смачне приготування страв потрібен час, досвід і «набита» рука. Тоді, буде завжди смачно. При приготуванні по рецепту з інтернету, спочатку потрібно пройти через якийсь час спроб і вдосконалень рецепта. В результаті він все ж таки буде відрізнятись від того, який робить профі.

На нашій кухні використовується професійна техніка, високо досвідчені кухарі і оригінальні рецепти з правильними пропорціями. Результат не залишить байдужим нікого.

Спеціальною пропозицією стане вибір Бізнес Ланчу. Замовити суп Київ в закладі «Три Пирога» - це влаштувати собі ситний і смачний обід, який втамує голод і надасть сил для подальшої роботи. Зобов’язуємось привезти замовлення вчасно і гарячим.

Кур’єр доставить для вас 875 грам смачного обіду в розрахунку на одну людину. В пакунку ви отримаєте:

  • Смачний хліб з печі
  • Суп
  • Пиріг
  • Напій

Вид можете обрати самостійно і вказати при замовлені. Що саме ви хочете спробувати? Суп Ливжа? Чи може курячий бульйон? Комбінуйте «першу» страву з улюбленим пирогом і смачним напоєм.

Вчасна і ароматна доставка не залишить вас байдужим.