Кожна людина, одного разу спробувавши їжу в своєму улюбленому ресторані або кафе, стає постійним клієнтом. Що грає чималу роль у розвитку та залученні клієнтів в даний заклад.

Пекарня «Три Пироги» пропонує своїм клієнтам спробувати меню, що складається з трьох видів смачних осетинських пирогів. І як бонус до замовлення, ви отримуєте 1 л обліпихової морсу.

Пиріг з курячим філе, сиром сулугуні та зеленню

Ідеальний вибір для любителів найніжнішого м'яса курочки. Пиріг створений чарівними руками кухаря з дріжджового тіста без додавання яєць,
бездоганним сиром сулугуні і шикарного набору зелені - петрушка, кріп, зелена цибуля, орегано. Все це в комплексі дає можливість оцінити всю ніжність і смак цього пирога.

Пиріг з сиром, картоплею і зеленню

Як то кажуть «нічого зайвого». І тут справжні шанувальники простої і смачної їжі залишаться під приємним враженням від цього пирога. Що в ньому особливого? Шалено смачний, справжній осетинський сир, картопля, зелена цибуля ... .і все це в обіймах дріжджового тіста. Відмінний вибір для тих, хто не їсть м'яса.

Пиріг з телятиною, зеленню і перцем Халапеньо

А ось це вже вибір справжнього гурмана і любителя смачно і ситно поїсти. Традиційний осетинський пиріг з ніжним м'ясом телятини в поєднанні з цибулею, часником і набором зелені. Гостру нотку надає перець Халапеньо, який розкривається при вживанні в їжу від «теплого» до «гарячого». Всі, хто спробувавши цей шедевр, перейметься осетинською кухнею назавжди.

Обліпиховий морс

Усю спожиту їжу рекомендується запивати. Обліпиховий морс, який пропонує пекарня «Три Пироги», це не просто напій - це джерело вітамінів і корисних елементів для зміцнення імунітету.

Зробивши замовлення на дане меню, ви отримуєте відмінну комбінацію з трьох видів пирога і корисного напою. Доставка здійснюється по всьому Києву.