Вегетаріанські пироги в Києві

Наша пекарня "Три Пироги" пропонує своїм клієнтам високоякісні смачні пісні осетинські пироги. Якщо ви відмовилися від м'яса, риби і молочних продуктів - з легкістю вибирайте випічку з грибами, картоплею, овочами і фруктами. Отримуйте на свій стіл смачний ароматний пиріг без найменшого додавання м'ясних і молочних продуктів.

Пісні пироги для задоволення потреб всіх клієнтів!

Ми гарантуємо своїм покупцям тільки смачні, ароматні і неймовірно ніжні пироги високої якості. Всі продукти, які використовуються нами в начинці або тісті виключно свіжі і поняття «і так зійде» у нас в забороні. Тільки турбота про наших клієнтів і приготування безпосередньо після отримання замовлення.

Наші пироги - особливі!

Для приготування ми використовуємо дріжджове тісто на основі високоякісних, натуральних рослинних жирів. З повним складом того чи іншого пирога ви можете ознайомитися на сайті або на коробці при доставці. Ми даємо можливість нашим клієнтам переконатися в тому, що наша випічка не містить заборонених під час постів продуктів, а також відповідає встановленим нормам харчування.
Хрустка золотава скоринка і ніжна внутрішня випічка ідеально гармонують між собою, створюючи незабутній смак свіжоспеченого пирога.
Пиріг з картоплею, грибами, помідорами і зеленню, ніжна солодка випічка - все це тільки для вас. Після замовлення ви можете бути впевненими в тому, що ми привеземо ваш пиріг гарячим.
Як ми цього досягаємо, запитаєте ви?
Все просто. Ми готуємо тільки після підтвердження замовлення від покупця. Ніяких попередніх заготовок і заморозки начиненого пирога. Ми не поміщаємо в духовку заздалегідь приготовані пироги, тому у нас вони виходять неймовірно смачними. Тісто - рівне, гладке, без найменших тріщин, які свідчать про замороження.
Оформити замовлення ви можете як онлайн-заявкою на сайті, так і зателефонувавши за вказаними номерами телефону.
Ми доставляємо пироги безкоштовно по Києву, з умовами можете ознайомитися в розділі «Доставка».