Їжа з доставкою - дитя Інтернету

Їжа з доставкою - дитя Інтернету
Що потрібно було для того, щоб поїсти до епохи високих технологій? Навіть якщо не брати благословенні доісторичні часи, коли не було ніяких причин для депресії або творчої кризи - здобувай мамонта, і ні про що більше не думай. Буквально кілька десятків років тому вибір був дуже простим - поїсти вдома, або в ресторані, що часто приурочувалось виключно до особливих подій, так що вміють готувати господині були приречені на довічне кухонне рабство, що сприймалося як належне усіма. В кінці двадцятого століття доставка піци, по крайней мере, в країнах Заходу, вже була в ходу, але в будь-якому випадку потрібно дізнатися номер найближчої (а адже хочеться гаряченького!) Піцерії, набрати номер, з'ясувати по телефону що сьогодні є в наявності, і смиренно чекати кур'єра. Оцінити ж заздалегідь хоча б зовнішній вигляд майбутнього вечері не представлялося можливим, та й вибір начинок багато в чому залежав від ушлого менеджера, який приймає замовлення і має чітку рознарядку від начальства що саме сьогодні потрібно продавати. Їжа з доставкою в Києві з'явилася і того пізніше, адже ми, як не прикро, беремо кращі рішення від країн першого світу не в першу чергу. Але з появою такої прекрасної штуки, як Інтернет, доступний в кожній квартирі, у нас нарешті з'явилася можливість вибору.

Осетинські пироги на замовлення стали популярні не так давно

Справа в тому, що звичка замовляти їжу додому прийшла з тих країн, де свого часу так званий «junk food» був неймовірно популярний, адже ніхто не замислювався про користь здорового харчування і його вплив на якість життя в цілому. І багато десятиліть осетинські пироги були скоріше пережитком минулого у свідомості людей. Міцні асоціації з пирогами, як з чимось застарілим і властивим швидше бабусям, ніж сучасним кулінарам, довгий час не дозволяла людям харчуватися цими творами кухонного мистецтва. І якби дієтологи всього світу не почали бити на сполох, відбираючи хліб у виробників жирного фаст-фуду, пироги так би і залишилися в забутті. Проте, люди закономірно втомилися харчуватися джанк-фудом, і почали шукати щось повкуснее і цікавіше, ну а попит, як водиться, народжує пропозицію.

Сучасні гаджети дозволяють робити замовлення їжі з доставкою в будь-який момент

Пройшли вже навіть ті часи, коли вам обов'язково потрібен був комп'ютер з виходом в Інтернет, щоб зробити вибір з безлічі сервісів, що пропонують доставку їжі додому. Розвиток мобільних телефонів, які сьогодні використовуються в основному як кишенькові комп'ютери, спровокувало новий виток розвитку харчової індустрії. Погодьтеся, телефон сьогодні набагато рідше використовується як, власне, телефон для здійснення дзвінків - ми погрузли в соцмережі і сайти з головою. Але в цьому немає нічого поганого - тепер ви можете замовити смачний осетинський пиріг з доставкою додому не покидаючи затишного Фейсбуку чи, в крайньому разі, вашого Інтернет-браузера. Розвиток мобільного Інтернету дозволяє зробити це де б ви не були, адже шукати точку доступу вже немає ніякої необхідності. Навіть сидячи в парку ви можете не шукати найближчий ларьок з шаурмою сумнівної якості, а зробити замовлення пирогів онлайн, не встаючи з лавочки. Мобільні додатки роблять цей процес ще простіше, так що стежте за новинами на нашому сайті - незабаром у вас буде можливість зробити замовлення ще простіше і швидше, ніж зазвичай!