Найкраща спортивна гра – футбол

Найкраща спортивна гра – футбол
Існує як чоловічий, так і жіночий футбол, а також його різновид – гандбол. Ця гра є настільки популярною в наш час, що, мабуть, жодна країна не обходиться без власного футбольного клубу. Футбол насправді ж придумали дуже давно, ще в античні часи, але скоріше були різноманітні варіації з м’ячем ніж така гра, яку ми звикли сьогодні бачити.

Чому батьківщина футболу Китай?

За легендами, жовтий імператор Хуанді близько 5 тисяч років тому винайшов футбол, або як тоді він називався «куджу». Але китайські дослідники довели, що вже в період династії Син існували закриті клуби цієї гри, куди насправді було важко потрапити. А у китайському романі, написаному у п’ятнадцятому столітті є ілюстрації цієї гри ще в епоху Мін (1366 рік). Саме тому ФІФА визнає Китай батьківщиною цієї гри.

Як з’явились правила гри

Як ми вже зазначали, у футболі спочатку не було ніяких визначених правил і лише у 1863, в Англії футбольна асоціація дала чітке визначення цієї гри та правил, які пізніше розповсюдились по всій планеті.
Як в Україні почали грати в цю гру?
У кінці 20-го століття гра прийшла до нас, але вона мала назву копаний м’яч або копанка. Почали в неї грати у Львові в Академічній гімназії, там навіть створювали спеціальні кружки для прихильників цієї гри. Офіційний матч відбувся у місті Лева у1894 році між командами Кракова та Львова і тривав всього 7 хвилин. Переможний гол, тоді забив українець на шостій хвилині матчу. Після проголошення незалежності України цю гру перейменували у звичну для Європи назву – футбол, а у 2004 році, з нагоди 110-ї річниці першого матчу у тому ж Львові відкрили пам’ятник футболу.  
В кінці 20-го на початку 21-го століття футбол активно набуває популярності у нашій державі. І було б дивним не згадати ім’я зірки українського футболу Андрія Шевченка, який приніс світову славу Україні, адже це перший українець, що виграв Лігу чемпіонів у 2003 році і зробив неперевершену кар’єру в спорті. З 2016 року він є тренером збірної України і вдало веде її до нових та нових перемог.

Як можна дивитися футбол?

Звичайно ніякі почуття не зрівняються з емоціями від перегляду гри наживо. Атмосфера, азарт та неймовірні відчуття, отримані на стадіоні не перевершаться ні з чим. Це ж як отримати оргазм, а може навіть і круче, особливо якщо виграє команда за яку ви вболівали. Але не засмучуйтесь якщо вам не вдасться потрапити на гру на стадіон, ви завжди зможете подивитися матч по телевізору. Що може бути кращим за свіже прохолодне пиво, смачний осетинський пиріг та гра улюбленої команди? Ну хіба що ще один пиріг, який ви, до речі можете купити дешевше, адже в пекарні "Три Пироги" постійно діють акції та знижки на осетинські пироги. Тож поспішіть обрати та замовити улюблений смак цієї неймовірної випічки, щоб насолодитися нею та улюбленою грою. Вам навіть не доведеться виходити з дому, адже доставка осетинських пирогів у Києві привезе ваше замовлення у найкоротші терміни. Тож вболівайте за улюблених та смакуйте найкраще.