Мексиканська зірка нашого столу

Мексиканська зірка нашого столу
Сьогодні ми поговоримо про мексиканського жителя, який оселився у нас і припав до наших сердець. Його вага сягає кількох сотень кілограмів. Рекорд в США - 2528 фунтів, тобто 1146 кілограмів. А  користі від його вживання  не перелічити.  Ви, певне, здогадалися , що герой сьогоднішнього дня – гарбуз.
Мало хто знає, що це символ осені. Адже по-іншому і не скажеш, ця ягода стала на стільки популярною, що про неї не можливо не говорити. Смак гарбуза не реально сплутати. З нього роблять каву, каші, пиріжки, різото, оладки, закуски, супи, запіканки, котлети і це далеко не весь перелік можливостей для використання. В додаток до його незвичайного аромату, він понадміру корисний, адже виводить з нашого організму токсини. Також, мало хто знає, що його насіння – кращий друг  для чоловіків. Сьогодні ви  дізнаєтесь більше про інгредієнт нашого з вами улюбленого осетинського пирога з гарбузом та сиром .

Факти, які точно не залишать тебе байдужим

У мене до вас питання: як ви гадаєте скільки видів гарбузів на нашій планеті? 
Складно повірити, але ця ягода-велетень буває 800  видів. Це неймовірно! В Україні, на жаль, ростуть не всі, хоча ми посідаємо не останнє місце в експорті цього надзвичайно смачного і корисного продукту. До основних видів гарбуза, що можна знайти в Україні відносяться: твердошкірий гарбуз, великоплідний та мускатний. Саме вони використовуються в наших неперевершених осетинських пирогів, які ти без вагань та сил можеш замовити собі на вечерю, адже у нас діє доставко по всій столиці.  Але не все так просто с цими видами гарбузів. З 800 тільки 200 придатні до споживання.

А ви знали, що гарбуз  містить аж  90 % води. Також  в ньому дуже багато калію та натрію, які просто необхідні для нашого життя. Адже вони підтримують водний баланс нашого організму, також підтримують наші м’язи в тонусі. Отже, якщо хочеш бути неперевершеною, тобі просто необхідно завітати до нас в «Три пироги», щоб насолодитися та покращити свій організм, адже ми пропонуємо тільки якісні осетинські пироги з гарбузом та сиром. 

Наступний, не менш цікавий факт, всі знають, що гарбузи потрібні не лише для втамування голоду і насолоди для нашого живота. Нині це гарна та не звична річ декору. З них роблять фігурки, свічки навіть картини. А кожного року у вересні в маленькому німецькому місті проходить масштабний та величний фестиваль, головним героєм та зіркою є, звісно, гарбуз. Тільки там ті зможеш побачити всі види цієї ягоди, її незвичайні форми та небі які розміри. Але увага глядачів фестивалю прикута до скульптур, які зроблені з гарбуза.  На цьому святі також проходить конкурс на найкращий виріб. Якщо у вас немає можливостей або часу завітати до Німеччини, не турбуйтесь. Замовляйте наші надзвичайно корисні та смачні пироги і насолоджуйтесь фестивалем сидячи у себе вдома через екран нашого комп’ютера. Завдяки осетинським пирогам, ві навіть забудете про своє місце перебування.