Наскільки вигідно купувати пироги на замовлення?

Наскільки вигідно купувати пироги на замовлення?
У багатьох людей до сих пір в голові є стійкий стереотип, що їжа на замовлення - це невиправдано дорого, і немає сенсу її брати частіше, ніж у свята. Спробуємо розібратися, чи так це насправді. Для прикладу візьмемо невеликий осетинський пиріг з куркою, сиром сулугуні та зеленню. Для його приготування вам знадобляться дріжджі, борошно, курка, сулугуні, спеції, зелена цибуля, кріп, петрушка і орегано. Здавалося б, що з урахуванням малої кількості продуктів (ми ж робимо невеликий пиріг на 300 грам) собівартість буде низькою, але потрібно врахувати, що для того, щоб купити 100 грам борошна, вам буде потрібно знайти магазин, де вона продається на вагу. Сулугуні в основному продається в упаковці, яку не вийде розрізати і купити тільки потрібну кількість. Те ж саме стосується і зелені - вам в будь-якому випадку доведеться купувати все пучками, а орегано зараз продається, на жаль, не в кожному магазині, ще й в свіжому вигляді.

Оббігавши кілька магазинів, витративши час на пошуки і стояння в чергах, ви купите набір продуктів, з якого використовуєте тільки частина, а все інше буде чекати кращих часів в холодильнику і н факт, що вони настануть перш, ніж зіпсується, наприклад, зелень. У домашніх умови складно відтворити той ефект, який дає справжня дров'яна піч, і ніхто не гарантує вам того, що пиріг правильно пропечеться. У підсумку ви ризикуєте отримати зовсім не те, чого ви очікували.

Підводячи підсумки, можна сказати, що з огляду на витрати грошей, часу, нервів і відсутності гарантії дійсно смачного правильного результату, набагато вигідніше просто замовити готовий осетинський пиріг.

Не печеш - не хазяйка?

Жінку до сих пір прийнято оцінювати по тому, наскільки добре вона веде домашнє господарство. І якщо раніше це було необхідною умовою для виживання сім'ї, то сьогодні в мегаполісах це питання замінюється іншим - наскільки грамотно господиня розпоряджається наявними у неї ресурсами. Замовити готовий пиріг швидше і простіше, ніж морочитися з тестом, і вільний час можна витратити на заробляння грошей, що у багатьох жінок виходить набагато краще, ніж пекти пироги, і це абсолютно нормально. До того ж, чиста кухня буде радувати око без зайвих зусиль, прикладених до цього. Відсутність брудного посуду також звільняє час для роботи, відпочинку або творчості, що дуже важливо для гармонійної особистості та сприятливої ​​атмосфери в будинку.

Для мам з маленькими дітками замовлення пирогів додому також може стати порятунком, адже несправедливе твердження, що сидіти з дитиною легко і просто вже мільйон разів спростовано. Мама зможе приділяти все необхідне час малюкові, а повернувся з роботи чоловік буде нагодований гарячим і смачною вечерею. Загрузнути в побуті легко, і вибиратися з цього стану необхідно. Так що вкрай вам радимо не нехтувати можливістю побалувати себе і всю родину без зайвого клопоту.

Навіть якщо жінка працює вдома - це не привід завантажуватися домашніми справами більше необхідного. Адже якщо людина не витрачає час на дорогу до офісу і назад, менше роботи від цього не стає, як і навантаження, адже інтелектуальна діяльність також потрбляет калорії, і втомленому голодному тілу складно змусити свою голову працювати продуктивно.

Побалуйте своїх улюблених прямо зараз! Зателефонуйте своїй другій половинці і повідомте, що на сьогодні домашні клопоти скасовуються, і вечір ви проведете, насолоджуючись смачними осетинськими пирогами, які привезуть вам прямо додому.

Бажаємо вам смачного і приємного вечора! Залиште турботи про вечерю нам, і відпочивайте.