Осетинський пиріг на новорічний стіл

Осетинський пиріг на новорічний стіл
Ви вже почали обирати новорічні подарунки, планувати де та з ким святкувати та наспівувати слова різдвяної пісні «Jingle bells», вже смакуєте ароматними мандаринками? Вітаємо! Це дух Нового Року! Скоро-скоро почнеться ця метушня та новорічні приготування: ялинка, подарунки, корпоративи, наряди, святковий стіл….О, Боже, святковий стіл? Що ж приготувати? Коли усе встигнути?

Як зустрічати Новий Рік

За східним гороскопом наступний рік пройде під покровенням металевої миші, яка насправді любить галасливі компанії, тому зустрічати свято рекомендується в шумному товаристві друзів та родичів. Щодо одягу, то тут потрібно обирати наряди білого кольору або відтінки кольорів природи, адже щур – це насправді земляна тварина; взуття бажано щоб було з металевими вставками. Серед прикрас віддайте перевагу сріблу. Подбайте також про те, щоб на столі було вдосталь зернових салатів та свіжих овочів. Щодо подарунків, віддайте перевагу якимось пам’ятним презентам, які будуть нагадувати про вас одержувачу ввесь рік. Це може бути рамка для фотографій, фотоальбом або символ Нового року у вигляді статуетки. Якщо  ви знаєте улюблене заняття того, кому будете підносити презент, то подаруйте щось, що пов’язане з цим. Не забувайте також про подарунки, зроблені своїми руками. Мишка оцінить вашу турботу та ставлення до близьких.
І хоча щур – це досить маленька тварина, усе ж дуже кмітлива і винахідлива, тому вона буде чудовим оберегом протягом всього року. До того ж, метал буде виконувати роль своєрідної броні і захищатиме не лише тих, хто народився під цим символом, а й тих, кого охороняють інші знаки гороскопу.

Готуємо новорічний стіл

Тож, на носі вже новий 2020 рік – рік миші. Він обов’язково буде вдалим та принесе вам багато приємних сюрпризів.  Оскільки миша, за китайським гороскопом, означає мудрість, багатство та успіх, тому саме вона може відшукати вигоду у будь-якій ситуації. Чого ми й вам бажаємо. А також пропонуємо знайти вихід із ситуації «що приготувати на святковий стіл» разом з нами. У нашій пекарні ви знайдете великий асортимент смачних та якісних осетинських пирогів, які стануть окрасою будь-якого новорічного столу. Ви можете купити осетинські пироги як на корпоратив на роботі, так і замовити додому. Позаяк краще присвятити час собі та своїй сім’ї ніж стояти на кухні в новорічну ніч, нарізаючи чергову порція олів’єшки. Погодьтеся, що після тривалих приготувань новорічний настрій кудись зникає і абсолютно пропадає бажання святкувати. З пирогами ж з нашої пекарні все може бути абсолютно інакшим. Вам просто потрібно зайти на сайт або зателефонувати нам і замовити осетинські пироги на будь-який смак. І все. Забудьте про біль в руках від нарізання, мішання, випікання…А гора посуду, яку ой як не хочеться ж мити перед тим як годинник проб’є 12, бо треба ж у Новий Рік з чистими тарілками. Ми все зробимо за вас, тож відкладіть фартух в сторону, а краще займіться чимось приємним перед тим як настане новий 2020 рік. Наша пирогова подбає, щоб на вашому столі була смачна та ароматна випічка. До того ж у наших пирогах міститься багато сиру. А це, як знаємо, найулюбленіший продукт будь-якої мишки. Тож, ви обов’язково задобрите хазяйку Нового Року і вона буде прихильна до вас усі наступні 365 днів.