Продукти, які обов`язково потрібно їсти жінкам після 50

Продукти, які обов`язково потрібно їсти жінкам після 50
Як би нам сильно цього не хотілося, але з кожним роком ми стаємо все старше. З віком наш організм слабшає, а шкіра втрачає свою еластичність. В наш час, в таких випадках, як жінки, так і чоловіки вдаються до послуг або косметологів, або навіть пластичних хірургів. Так, безсумнівно, це найшвидший спосіб трохи скинути свій вік. Але проблему потрібно вирішувати зсередини. Насправді дуже багато залежить від стану наших гормонів. З віком, воно погіршується, тому ми починаємо відчувати себе гірше, та й бачимо зміни в зовнішньому вигляді. Але як добре, що існують гормони рятівники - фітоестрогени.
Це не секрет, що після менопаузи, а це вік від 45 до 50 років, у жінок спостерігається недолік гормонів. В результаті значно погіршується слизова, з'являються ненависні зморшки, шкіра втрачає еластичність і в рази збільшується ризик постраждати від серцево-судинних захворювань.
Щоб поліпшити свій стан, обов'язково потрібно додати в свій раціон продукти, що містять фітоестрогени. Наша команда підготувала для вас маленький список того, що необхідно їсти.

Насіння льону

Шалено корисна річ. Її потрібно їсти в будь-якому віці. Адже насіння льону багате на фітоестрогени. Насіння займають перше почесне місце, серед інших продуктів, за змістом цього корисного гормону. Їх можна їсти як самостійно, запиваючи водою, так і додавати в різні салати, в супи і в інші страви. Насіння льону можна кидати навіть в напої.
Прокинулися ви вранці і потрібно отримати не тільки заряд бадьорості і позитиву, але і вітамінів. Зробили собі чай, смузі, або навіть сік, додали шалено корисні насіння льону і насолоджуйтеся оздоровленням. Але одним напоєм ситі не будете. Для цього радимо вам замовляти на сніданок наші найсмачніші осетинські пироги в Києві. Тільки у нас ви знайдете такий великий вибір соковитих, ароматних і неймовірно смачних начинок. Дуже багато людей, боятися їсти ситні блюда вранці, щоб потім не постраждати від тяжкості, яка утворюється в животі. З нашими навіть самими соковитими і ситними м'ясними начинками, ви забудете про слово тяжкість. Наші осетинські пироги не містять в своєму складі жири. Тому їх дуже часто замовляють в офіси на обідні перерви.
Замовлення ви можете забрати самостійно, але краще скористатися нашою послугою доставки. Кур'єри дуже швидко і якісно доставлять вам ваше замовлення. Осетинські пироги приїдуть до вас в будь-яку точку Києва.

Часник

Дивно, як такий маленький продукт, може збагатити наш організм. Часник не тільки зміцнить нашу імунну систему, а й може спокійно впливати на рівень естрогену в крові, завдяки високому вмісту фітоестрогену.

Соя

У сої міститься величезна кількість рослинного білка і фітоестрогену. Ці боби займаю високе місце серед інших продуктів. У віці 50 лікарі рекомендують жінкам почати постійно приймати не тільки сою, а й тофу, і соєве молоко і навіть борошно.