Різні відтінки смаку - і все той же осетинський пиріг

Різні відтінки смаку - і все той же осетинський пиріг
Знайти двох людей з абсолютно однаковим сприйняттям смаку їжі неможливо. Для кого-то солодкість будь-якого фрукта - вже десерт, а кому-то і банки згущеного молока недостатньо, щоб домогтися ідеального смаку оладок. Ми, як професіонали в сфері смачної їжі, відмінно це розуміємо. Тому і вибрали своїм основним блюдом осетинські пироги. Ніякого буйства фарб на глазурі, ніякого зайвого декору - тільки тонкий шар дріжджового тіста і дивовижна начинка. І все це для того, щоб ви не відволікалися на зайві деталі, а зосередили всі своє сприйняття на тонкощах смакових відчуттів.

У нашому меню є навіть пиріг для справжніх капсаіцінових наркоманів - ми додали до двох видів м'яса найгостріший перець халапеньо, і за вашим бажанням можемо додати до замовлення гострий соус, щоб ваші рецептори, що люблять гострі відчуття в прямому сенсі цього слова, пораділи смачному обіду. Ми можемо привезти вам пироги додому, так що просто набирайте номер телефону, або ж оформляйте замовлення через корзину.

Є у нас варіанти і для тих, хто здатний розпізнати найдрібніші відтінки, хто може розгадати рецепт по одному лише шматочку, і для кого важлива в першу чергу ніжність смаку. Ніжні сири і різноманітна зелень створюють саме ті поєднання смаку, які вам до душі. Ви можете купити пиріг з начинкою з фруктів або овочів, і так само залишитеся задоволені.

Ну і для любителів солоденького ми також може багато чого запропонувати. Чи плануєте дитяче свято? Або просто не хочеться готувати на вихідних, а діти вимагають смачненького? Де купити пиріг, який був би і смачний і корисний? Так, ви все вірно зрозуміли - за цим до нас.

Трохи про корисність пирогів на замовлення

Ми за те, щоб пироги на замовлення не асоціювалися з жирної і шкідливою їжею. Починаючи від якості закупленої борошна, свіжістю овочів, безпеки м'яса, і закінчуючи суворої стерильністю наших кухонь, ми стежимо за тим, щоб наші клієнти харчувалися смачною і здоровою їжею. Ми не використовуємо шкідливі добавки, які не хитрим з м'ясом або соусами, що не перенасичувати наші пироги маслом і жиром. Їх соковитість - заслуга дров'яних печей, які дозволяють зберегти натуральний сік інгредієнтів в процесі запікання. І нехай не лякає адептів здорового харчування наявність дріжджового тіста в наших виробах. По-перше, його там всього 30% від загальної ваги пирога, а по-друге вона виготовлена ​​з якісного борошна.

Якщо розібрати наші пироги на замовлення за кількістю калорій, то на першому місці буде, звичайно ж, пиріг з м'ясом, так як м'ясо саме по собі містить жир. Також калорійними можуть виявитися жирні сорти сирів, деякі з яких присутні в наших рецептах. В іншому ж - риба, овочі, зелень і фрукти - ви вільні вибирати ту начинку, яка здається вам найбільш придатною для вашого раціону. Ну а ми гарантуємо вам відмінні смакові якості продукту.

Ну а якщо замовити пиріг в Києві не заради дієти, а для задоволення?

Ось тут ми готові розгорнути перед вами весь наявний арсенал. Ваші смакові відчуття і ситість шлунка - ось наші головні цінності. Якщо ви не впевнені у виборі, адже ми постаралися зробити наше меню якомога більшим, то спробуйте замовити не один великий пиріг, а парочку маленьких з різними смаками. А найкраще дотримати історичну справедливість і замовити відразу три - наші комбо-меню дають вам можливість спробувати різні начинки, при цьому відчутно заощадивши.

До речі, і для гурманів на дієті у нас є парочка варіантів, а саме пироги з куркою або індичкою, які вас і наситять і не додадуть зайві обсяги. Пироги на замовлення з доставкою - це справжня знахідка для тих, хто любить смачно поїсти, при цьому не обтяжуючи себе походами по закладах або, гірше того, багатогодинний готуванням. Виходячи з роботи, просто наберіть наш номер, і гаряча вечеря буде привезений вам додому до часу вашого повернення.