Топ найцікавіших міфів про жінок

Топ найцікавіших міфів про жінок
У сучасному світі дуже легко наштовхнутися на реалістичний міф. Вони нас оточують всюди. Ось, наприклад, ви впевнені в тому, що жінки відрізняються особливою емоційністю? Хоча це не так. Наша команда розібралася в цьому питанні та готова поділитися з вами дуже цікавою інформацією.

Жінки частіше страждають від депресій

Через те, що більшість людей упевнені в тому, що жінки вагомо відрізняються від чоловіків своєю емоційністю і поривами, то існує думка, що прекрасна стать частіше страждає від депресивного стану.
Якщо вірити статистиці, то так, жінкам на багато частіше діагностують депресії. Але розберімось в цьому твердженні. Варто почати з того, що завдяки стереотипам, жінок обстежують не так добре, як чоловіків і багато хвороб скидають на емоційний стан. До того ж за статистикою саме жінки ретельно стежать за своїм здоров'ям і значно частіше відвідують психотерапевтів, які й діагностують їм депресію.

Жінки мають погану реакцію і слабо орієнтуються в просторі

У світі вже давно існує стереотип, що чоловіки на те і чоловіки, щоб мати кращу і швидку реакцію. Ось тільки вчені, завдяки експериментам, вже давно з'ясували, що обидва гендери відмінно всьому цьому навчаються. Різниця повністю стирається після десяти годин навчання. До речі, в такій грі як шахи, де такі вміння дуже важливі, можуть однаково грати як представники сильної, так і представниці прекрасної статі. Просто найчастіше, дівчатам ця гра здається нудною.
Що стосується реакцій, то так, у чоловіків це уміння розвинене від природи більше, бо вони добувачі. Але жінки відрізняються своєю послідовністю. Це і допомагає їм досягати такого ж результату, як і сильна стать.

Жінки мультизадачні

Міф, яким користується більшість чоловіків. Насправді здатністю робити багато речей одночасно володіють дві статі. Що ж таке мультизадачність? Це «дар» перемикнутися з однієї роботи на іншу, при цьому, не втрачаючи ефективності. Але насправді, повною мультизадачністю не може володіти ні чоловік, ні жінка. Мозок людини просто на це не здатний. Якщо швидко міняти схожі завдання, то робота буде просто не ефективною.

Жінки люблять їсти більше чоловіків

А ось це твердження правильне. Звичайно всі люди різні, але статистика показує, що жінки завжди голодні. Їжа їм приносить насолоду. Тому не втрачайте часу, телефонуйте і замовляйте найсмачніші осетинські пироги в Києві. Тільки у нас ви зможете відчути смак справжньої випічки. Соковита, смачна, ароматна і шалено ситна начинка в поєднанні з тонким тістом точно не залишать вас байдужими. На нашому сайті ви можете обрати будь-який вид осетинського пирога серед цього достатку смаків. Доставка осетинських пирогів здійснюється по всьому Києву.