3piroga.ua
Пиріг - сім сирів - 3piroga.ua
 • 17
  см
  231 г
 • 21
  см
  389 г
 • 27
  см
  621 г
 • 30
  см
  932 г
Ціна 20499 грн
Пиріг - сім сирів

Пиріг - сім сирів

Склад: Дріжджове Тісто (без яєць), Сир Сулугуні, Сир Дорблю, Сир Пармезан, Сир Гауда, Сир Чеддер, Сир Моцарелла, Сир Рікотта, Вершковий соус
Відгуки
20.03.2020
#Минимальная оценка 5/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Очень крутой пирог! Начинки капец много
5 1 1
Сучасна кухня пропонує населенню величезний вибір страв для вживання в їжу. Іноді доходить до того що кухарі поєднують несумісні між собою продукти. Але таке можна спробувати один раз, максимум два.
За смаковими уподобаннями люди діляться на багато груп: любителі м'яса, овочів, фруктів, морепродуктів.
Але особливу увагу варто звернути на тих, хто просто обожнює сир.
Перевага таких шанувальників сиру також враховано в меню пекарні «Три Пироги». Це нереально ніжний і смачний пиріг «7 сирів».
В оболонці з дріжджового тіста зібрані найпопулярніші види сирів. Сулугуні, який відомий всім солонуватим присмаком; дорблю, один з найблагородніших сирів світу; пармезан, що відрізняється своєю твердістю; гауда, який зберігає в собі легкий фруктовий присмак; чеддер, з горіховою ноткою; моцарелла, відомий всьому світу своєю еластичністю; риккотой, сир який відомий своєю м'якістю.
Всі види сирів зібрані воєдино в одне чарівне твір, випечений в печі на дровах. А неземний смак вершкового соусу вразить смакові рецептори навіть найвимогливіших клієнтів.
Замовивши цей пиріг на будинок, в офіс ви отримуєте не тільки доставку в будь-який час доби, а й незабутнє враження від справжньої осетинської випічки.