Квіти в інтер’єрі

Квіти в інтер’єрі
Кожна господиня прагне, щоб в її домі було затишно та комфортно. Тому вони завжди слідкують за модними новинками, створюючи цей затишок. Один з популярних способів його досягти — це звичайно квіти.

Кімнатні рослини

А ви знали, що горщики з квітами, які стоять у вас на підвіконні можуть як нести благополуччя у ваш дім, так і негативно впливати на нього? Всім нам відомо, що квіти повинні бути в будинку, тому що вони поглинають вуглекислий газ, а виділяють кисень, очищуючи тим самим повітря, яким ми дихаємо. Також деякі з них здатні вбивати токсини, дезинфікуваи та зволожувати. А якщо у вас в квартирі стоїть ще й алое чи календула, то вважайте, що ми забезпечені майже половиною аптечки. Ці рослини чудово справляються з опіками, порізами та навіть з нежитю. Щодо штучних квіток, то ними не рекомендують прикрашати оселю, адже вони можуть поступово поглинати енергію, такі собі “повільні вампіри”. 

Найпопулярніші квіти

Спатифіллум, або жіноче щастя, дуже популярний серед жінок, адже вважається, що він приносит удачу в особистому житті та гармонію у сімейні стосунки.

Герань, яка цвіте яскравими кольорами здатна навіть відлякувати комах. Але через її здатність позбавляти повітря вологості її не рекомендують ставити у кімнатах, особливо біля ліжка.

Кактус — унікальна квітка, яка позитивно впливає на енергетику дому і здатна поглинати електромагнітні хвилі.

Дефінбафія — дуже гарна рослина, але вона має отруйні речовини на своїх листочках, тому не варто ставити її у будинку, де є діти. Доречніше обзавистися цією квіткою в офісі. Вона позитивно впливатиме на ауру всіх ваших починань.

Кімнатна фіалка може принести в будинок гармонію та спокій. Ця чудова квітка може радувати вас своїм цвітом протягом всього року.

Фікус — це, можна сказати, чоловіча квітка, яка здатна заспокоювати та поглинати сумніви. Вона налаштовує на позитив, а також чудово бореться з безсонням.

Якщо у вас уже сформована сім’я, то вам ідеально підходить Бальзамін, який повертає гармонію в родину. Це дуже унікальна квітка. Багато хто вірить, що він може навіть зів’яти, якщо відчує зраду чи брехню в закоханій парі.

До чоловічих квіток також відносять Антуріум, який здатен поглинати страх та додавати впевненості в собі. В ідеалі було б отримати чоловікові в дар цю рослину.

Також чудово заспокоює квітка Цикламен, яку досить часто ставлять у дитячих кімнатах.

Хлорофітуум — це найпоширеніша квітка, яку прийнято ставити в будинках. Це саме він так прекрасно іонізує повітря та абсолютно не вибагливий у догляді. Цей природній санітар вдало бореться з бактеріями та грибками, а також він буде чудовою окрасою вашої кухні. 

А наш осетинський пиріг буде незрівняною окрасою вашого столу. Ви можете замовити смачні осетинські пироги додому та в офіс і насолоджуватися ідеальним смаком, не покидаючи своєї квартири. Для вашої зручності у нас діє доставка осетинських пирогів від однієї години, в залежності від того, де ви живете. А також є чимало акцій та програма бонусів. Насолоджуйтеся прекрасним та смакуйте найкращим.