Давайте поговоримо про мрії)

Давайте поговоримо про мрії)
Кожна людина  у світі про щось мріє. Кожного вечора перед тим, як йти спати, ми уявляємо собі щось яскраве, неймовірне. Ми мріємо про мандрівку, іншу роботу, інше життя. Ми ідеалізуємо людей, обставини. Уявляємо себе на березі моря чи біля гір. І все це мрії. Але що ж це таке? Про що ми найчастіше мріємо, і чому це не мета, а саме мрія. Ми звикли думати, що мрія – це щось нездійсненне та недосяжне. Але мрії – дуже підступні. Ми й гадки не маємо, що ми будемо родити, якщо вони раптом здійсняться. До чого призведе здійснення всіх цих мрій. Адже мрії у кожного різні і не завжди добрі. Але ми все одно мріємо. Кожна наша мрія має права на життя. Вони роблять наше життя більш яскравими. Ви, напевно, згодні з тим, що занадто багато у теперішньому часі переживань, тривоги, роздратувань. Ми стали дуже дратівливими і що, як не мрія, допомагає нам розслабитися та подумати про приємне.

Мрії, мабуть, як діти. Вони безпосередні та прозорі, вони чисті та світлі. Ми не беремо до уваги якісь дурні мрії. Адже знайдеться така людина, яка мріє про погані справи. Не можна вважати їх не правильними, але не будемо брати їх до уваги. Бо мрія повинна робити людей щасливими. Багато з нас мріє про подорожі, інші про великий заробіток. Хтось мріє про здорових дітей та щасливу родину, хтось про новенький айфон. Ми різні і мрії наші теж різні. 

Але можна сказати, що більшість всіх мрій – лише мета, яку можна досягнути за тиждень. Але як ми потім будемо жити без мрії? Вчені кажуть, що мріяти навіть корисно. Але будьте обережні, мрії все ж таке мають властивості здійснюватися. Мрійте про те, чого дійсно бажає ваше серце, про те, чого ви прагнете досягнути і щось для цього робите. 

Але ніколи не дозволяйте мріяв заволодіти вами. За цим ви втратите дійсність. За мріями ви забуваєте жити. Але життя прекрасне і треба їм насолоджуватись. Час іде і життя минає, а мрія може так і залишитися мрією. Ніколи не розчиняйтесь у мрії. Живіть сьогоденням. Адже вчора – вже минуле, на яке вплинути ми не можемо, а завтра – майбутнє, яке ніколи не настане. Ми можемо впливати лише на сьогодні. Можемо наблизити здійснення своєї завітної мрії. Но для цього потрібно діяти. "Сидячі на дивані" ніякі мрії не здійсняться. Нічого не дається просто так, до всього треба прагнути. 

Мрії здійснюються! Треба тільки докласти зусилля. А якщо ви мрієте про осетинськи пироги – тоді ми допоможемо здійснити це. Адже у пироговій «ТРИ ПИРОГИ» вони найкращі. Вам тільки потрібно зайти на наш сайт та зробити замовлення. Ми можемо зробити вас трішки щасливіше і надати вам можливість помріяти про щось інше. При замовленні від 250 гривень доставка  безкоштовна! Допоможемо мріям здійснитися!