Заощаджуємо на їжі з доставкою кожен день

Заощаджуємо на їжі з доставкою кожен день
Абсолютно всі сервіси зараз пропонують безліч програм, завдяки яким можна економити практично на всьому. Найголовніше - вміти цим користуватися і не лінуватися це робити. Суть дуже проста - у кожної компанії є бюджет, який вони виділяють на залучення клієнтів. І цим бюджетом вони спокійно діляться з тими, хто їм цих самих клієнтів приводить. Наприклад, дуже популярний на сьогоднішній день Кешбек саме так і працює - якщо банк залучає клієнтів в магазин, то певний відсоток з їх покупок капає банку, а банк віддає частину цих грошей безпосередньо своєму клієнтові, щоб він і далі продовжував робити покупки в цьому магазині за допомогою карти цього банку.
Всі програми лояльності розраховані саме на це - якщо ви постійно купуєте у одного і того ж продавця, то йому не потрібно більше витрачати гроші, щоб простимулювати вас робити покупки. Відповідно, з цього і виходить ваша підсумкова накопичувальна знижка. Дуже багато банків, магазини і торгові мережі вже об'єдналися, щоб не перехоплювати аудиторію один у одного, а спокійно їй ділитися. Це ситуація, яку називають «Win-Win», тобто виграють в результаті угоди абсолютно всі. І банки, і продавці, і покупці.

Уміння рахувати і правильно домовлятися і є запорука успіху будь-якого бізнесу. Кожна справа повинна приносити користь і виробнику і споживачеві. Все те ж саме стосується і послуги "готова їжа з доставкою в Києві". Були часи, коли клієнта можна було залучити лише одним способом - рекламою, яка ставала все настирливіше, в результаті навіть часом викликаючи роздратування. Сучасна ж реклама придбала набагато приємніший і природний характер.

Користуючись різними акціями в супермаркетах, ви можете економити на продуктах, користуючись різними сайтами з купонами - на самих різних сервісах, в тому числі і на доставці їжі. Ми ж, у свою чергу, прийняли рішення давати максимальні знижки нашим клієнтам безпосередньо у нас на сайті!

Акції та знижки на пироги з доставкою

Кожен день ви можете дуже добре економити, користуючись нашими акційними пропозиціями і знижками. Наприклад, щовівторка ви можете буквально влаштовувати собі справжній Пироговий бенкет, замовляючи парне число пирогів. Чому парне? Тому що кожен другий пиріг в чеку йде зі знижкою в цілих 70%. Ви можете отримати два готових гарячих пирога, які будуть доставлені прямо до вас додому або в офіс, буквально за ціною звичайного походу в магазин. Спробуйте приблизно згадати вашу звичайну продуктову корзину і ви зрозумієте, що по вівторках вам однозначно набагато вигідніше нагодувати всю сім'ю пирогами, ніж ходити з пакетами, а потім ще й стояти на кухні пару годин.

Замовляйте осетинські пироги в Києві в подвійній кількості по вівторках!

З понеділка по четвер ми також пропонуємо вам гарну знижку на пироги в розмірі 25% на все замовлення, з 15:00 до 17:00, і насолоджуйтеся смачною вечерею за низькою ціною.

По п'ятницях влаштовуйте собі солодкі вечора з нашими ягідними пирогами, і знижка буде також 25% в будь-який час дня. Вечеряти в сімейному колі можна щовечора, зробивши замовлення з 18:00 до 19:00 і отримавши знижку на кожен другий пиріг в чеку в розмірі 30%.

Як бачите - ви можете щодня влаштовувати собі свято, не витрачаючи при цьому багато грошей. Також у нас є знижки по вихідних, знижки для іменинників - просто телефонуйте нам, і менеджер обов'язково розповість про всі пропозиції. І, як вишенька на торті - у нас є бонусна програма. Реєструйтеся, робіть замовлення, і накопичуйте бонуси. Ми робимо все, щоб наші пироги були доступні кожному, адже доставка смачної їжі додому - наша улюблена робота.