Гармонія у відносинах

Гармонія у відносинах
Будь-яка закохана пара, чи то молоде подружжя чи люди, що прожили разом десятки років чи навіть щойно створена пара, завжди потребують якоїсь романтики, іскорки, яка не дала б погаснути вогню їхнього кохання. Якщо ви зараз в пошуках тієї самої іскорки, то радимо дослухатися вам до наступних порад.
Пам'ятайте, що жінки люблять вухами, а чоловіки очима. Тому якщо ви дівчина ніколи не забувайте дбати про свій зовнішній вигляд, навіть якщо ви сидите вдома потрібно слідкувати за собою. А якщо ж ви чоловік, то радимо вам не забувати робити своїй коханій компліменти та проявляти знаки уваги навіть без приводу, а просто так.
Коли ви відчуваєте, що у вас виникають проблеми, краще сісти і спокійно про все поговорити. Завжди дослухайтеся, але ніколи не слухайте, що вам говорять  інші, навіть якщо це родичі та друзі. Ніхто не може знати, окрім вас, як вам краще поводитися в тій чи іншій ситуації що стосується любовних відносин. 
Якщо ви сімейна пара, то варто допомагати один одному. Якщо ви бачите, що ваш партнер втомився допоможіть йому, навіть якщо це буде щось на 10 хвилин. Він чи вона обов’язково оцінить такий прояв уваги. А також намагайтеся не перетворювати все життя на постійну рутину, пробуйте щось нове, робіть із звичайних справ справжнє свято, святкуйте кожен день, прожитий разом.
Головне також не забувайте про те, що у вашої другої половинки є право на свободу, на улюблене хобі чи заняття. Не варто туди скрупульозно втручатися. Просто цікавтеся його/її досягненням, успіхами, завжди питайте як пройшов день. Дуже корисним є контакт «очі-в-очі», коли ви розмовляєте не забувайте бути уважним та дивитися на партнера.
Ще одна корисна порада для міцних стосунків – це приймати один одного такими як ви є. Не намагайтесь  змінити щось у своєму партнеру, цінуйте його за ті риси, за які ви його полюбили. І не забувайте не лише робити компліменти, а й хвалити один одного, адже – це так приємно.
Психологи також часто рекомендують, щоб покращити стосунки - зробити разом щось, що ви ніколи не робили. Поїдьте в двох у інше місто на вікенд, прогуляйтеся по нічних вулицях, спробуйте щось нове у сексі, ваш партнер це оцінить, зробіть приємний подарунок своїй другій половинці. Або просто організуйте романтичну вечерю для своєї другої половинки. Саме романтика інколи така необхідна для щасливих стосунків. Спокійна атмосфера, приємна музика, смачна вечеря та неодмінне продовження уже не за столом… Обов'язково запам'ятаються вам обом. Такий простий але ефективний спосіб неодмінно допоможе додати ту саму іскорку в багаття вашої любові. А якщо ви не хочете заморочуватися з приводу приготування у вас є чудова можливість замовити осетинський пиріг, який стане окрасою вашого столу. Доставка пирога по Києву здійснюється від однієї години, тож ви можете присвятити цей час підготовці до вечора. Оберіть собі до смаку м'ясний, сирний чи вегетаріанський пиріг та насолоджуйтеся смачною вечерею та один одним, але головне - не переїдайте, адже попереду ще солодке, ну ви зрозуміли.