Хороший настрій: де взяти та як втримати?

Хороший настрій: де взяти та як втримати?
В кожної людини, в повсякденному житті виникає безліч проблем. Проте завжди треба вміти знаходити вихід із будь-якої ситуації та залишатися в гарному настрої. Адже, якби це божевільно не звучало, але саме гарний настрій є запорукою довгого та щасливого життя.
В сучасному світі буває досить важко зберігати настрій хорошим, а розум чистим, але це не означає, що зробити це нереально. Для того щоб нерви були в порядку, потрібно лише дотримуватись декількох корисних правил. Цікаво дізнатись про них детальніше?

- Здоровий сон.
Повноцінний сон — це важлива складова класного настрою, міцного здоров'я та гарного самопочуття. Привчіть себе засинати та просинатись в один і той же самий час, повірте, це дуже важливо.

- Правильне оточення.
Як не дивно, але великий вплив на кожного з нас, мають ті, хто нас оточує. Саме тому, важливо щоб до нашого оточення входили лише позитивні, хороші, щирі люди зі світлою енергетикою. Саме такі люди завжди ділитимуться з вами промінчиками свого сонечка.

- Корисно проведений час.
Час, який ми проводимо з користю завжди відкладається в нашій підсвідомості, як щось круте та приємне. Це є основною причиною того, що все ж таки, всім варто планувати свій вільний час та проводити його з задоволенням та користю.

- Смачна їжа.
Якщо у вас поганий настрій, ми знаємо що вам допоможе! Смачна їжа — це завжди вдалий спосіб покращити зіпсований настрій. Наші пироги сміливо можна назвати тією самою, "чудодійною" мікстурою, що рятує від суму та розчарувань. До того ж, приємним бонусом буде те, що замовивши у нас осетинські пироги, вам не доведеться тратити свій час на миття посуду. До речі, щодня, в нашій пекарні "Три Пироги" працює доставка по Києву та передмісті, погодьтесь, це значно полегшує наше життя.

- Улюблена музика.
Хорошу музику вважають гарним антидепресантом. Тому, якщо ви відчуваєте, що ваш настрій погіршується — терміново вмикайте улюблені треки, та насолоджуйтесь. Проте й тут потрібно знати міру, утримайтесь від року чи сумних пісень – ввімкніть класику! Здавалося б, такі дрібниці, а так багато означають....

- Спорт.
Спорт також має гарний вплив на людський організм. Фізичні вправи покращують не лише нашу витривалість, а й наш настрій. Таким чином, можливо робити дві вправи одночасно. Але не варто надто багато тренуватися, це може призвести до поганих наслідків.

- Хороші книги.
Ті, хто люблять читати знають, що книги також рятують від депресій на негативних емоцій. Варто лише відкрити дійсно хорошу книгу, та цілком поринути в уявний світ. До речі, залишимо вам тут список з 5 найкращих книг, які має прочитати кожен. Отож:
• Сент-Екзюпері А. “Маленький принц”.
• Марк Твен “Пригоди Тома Сойєра”.
• Льюїс Клайв С. “Хроніки Нарнії”.
• Нестайко В. “Тереодори з Васюківки”.
• Керрол Л. “Аліса в Країні Див”.
Ці книги підходять для прочитання як дітям, так і дорослим. Прочитавши їх, ви наповнитесь спокоєм та позитивом.

- Прогулянки на природі.
Вчені з’ясували, що реально класно відпочити людина може лише на природі. Щодня, жителі великих міст чують звуки моторів, фабрик та заводів. Мозок від цього наповнюється важкістю, а людина відчуває себе пригніченою. Тому важливо, хоча б раз на тиждень вибиратися на природу: за місто, до річки, в ліс – туди, де вас не дістануть міські будні.

- Творіть добро.
Вчені довели, що після доброго вчинку, емоціональний стан людського організму покращується. Отож, добро, як виявилось працює в обох напрямках: і для того, хто його робить, і для того, хто його отримує. Творіть добро частіше, розум буде чистим, а серце наповнене любов'ю.

Способів покращувати настрій існує набагато більше, ми лише назвали вам найголовніші та найдієвіші. Почніть їх дотримуватись, та побачите те, наскільки ваше життя покращиться. Як там кажуть, нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди!!! Гарного настрою та смачних пирогів!!!!