Ігристе вино

Ігристе вино
Через те, що наші знамениті осетинські пироги дуже часто замовляють для днів народжень (діє знижка 20% на все меню осетинських пирогів), на вечірки або ж на вечірні посиденьки після складного робочого дня, ми вирішили написати про алкоголь. За статистикою наші знамениті осетинські пироги, які не можуть залишити вас байдужими, дуже добре поєднуються з ігристим вином. І це не дивно, адже наші соковиті, ситні, ароматні й такі смачні начинки підійдуть до всього. І до алкогольних напоїв, і до соків і навіть до молочних продуктів. Дуже часто люди замовляють наші осетинські пироги на сніданок додому або в офіс. Адже вони такі смачні, свіжі й дуже корисні. І до того ж ми тішимо наших клієнтів не тільки частинкою душі й любові в кожному пирозі, а й швидкою і якісною доставкою. Не вірите? Заходьте на сайт або телефонуйте і дивіться на результат. Ваш улюблений осетинський пиріг приїде дуже швидко. Він буде в ідеальному стані, а головне — він буде ще гарячим, буде здаватися, що його буквально пару секунд назад витягли з печі. Ми налаштували ідеально нашу службу доставки, адже ми любимо кожного нашого клієнта і не дамо нікому залишатися голодним. Наша пекарня нагодує всіх.

Так ось, повернемося до ігристих вин. Це універсальний напій, який не можна залишити без особливої уваги. Ось тільки ми про нього знаємо не так вже й багато. Це потрібно швидко виправляти.

Шампанське. Ви цього не знали?

Дуже багато людей не знають, що шампанське — це ігристе вино. А з'явилося воно завдяки місту Шампань. А там, у свою чергу, люди вирощували виноград ще з третього століття. Це неймовірно. Ці вина ласкаво називали диявольським. І це не тому, що вони допомагають швидко п'яніти. Вся справа в невеликій і неприємній для покупців тенденції. Бочки з цим напоєм мали здатність вторинного бродіння. В результаті дуже часто вони вибухали. Ось така специфічна особливість, яка чіпляла покупців.
А ви знаєте хто такий Віктор Ламбер? Ця людина придумала перетворювати винну кислоту в молочну. Ось так ось з'явився брют. Це дуже сухе шампанське. А вже через кілька років це стало найпопулярнішим сортом у світі, хоча спочатку в цей задум мало хто вірив.
Назва шампанського була запатентована містом, де його винайшли. Саме з цього, коли рецепт ігристого вина став подорожувати по світу, майстри не мали право давати назву своїм виробам як шампанське. Так і з'являлися нові своєрідні й дуже цікаві назви.
Ми впевнені, що деякі люди навіть не знали, що ігристе вино поділяється на види. А вони, у свою чергу, з'явилися завдяки відсотку цукру. Ось наприклад брют має до 0,3%, а ось дуже сухе - 0,8%. Так само існують сухе, напівсухе, напівсолодке і солодке шампанське. Яке вам більше подобатися і як ви думаєте, який вид більше підходить нашим знаменитим осетинським пирогам? Відповідь проста — все. Адже наші осетинські пироги існують на будь-який смак. Таким чином, до окремого виду шампанського підходить свій особливий осетинський пиріг. Не віриш? А ти спробуй, просто зайди на сайт нашої пекарні або просто подзвони й замов різні види. Збери друзів і почніть тестувати.
Увага, дуже цікава інформація. А ви знали, що в середньостатистичній пляшці шампанського міститься більше ніж 250 мільйонів бульбашок. Це дивовижно.
А з чого ви п'єте шампанське? Дуже багато людей не напружуються і п'ють ігристе вино з чашок. Є також люди, які правильно обирають келих, а є ті, хто думає, що вибрав правильно, адже шампанське це вино, значить, келих повинен бути відповідний. Але не тут то було. Як же вибрати келих правильно. Почнемо з того, що шампанське заведено пити з келиха у якого стінки наповнені своєрідним маленьким рельєфом. Це все зроблено, щоб бульбашки прилипали до стінок. Ось тепер ви знаєте, як відрізнити підробку від оригіналу.
Всі ми знаємо, адже дуже багато раз бачили, що переможця змагань, конкурсів, проектів часто поливають шампанським. Так само зараз пішла мода обливати ігристим вином всіх і все. Але звідки пішла така своєрідна традиція, хто ж першим до цього додумався? Першопрохідцем в цій сфері став відомий гонщик. Коли хлопець став переможцем в автоперегонах, йому подарували пляшку шампанського. Він від радості, вирішив відкрити її й влаштувати міні фонтан для людей. Це було дуже унікальне і незабутньо. Людям фішка сподобалася і її стали використовувати по всюди.
А ви бачили найбільшу пляшку шампанського у світі? Ні? Включайте Оскар і насолоджуйтеся. Адже найбільша пляшка всіма улюбленого ігристого вина була винайдена саме для цієї події. Ви тільки уявіть ці розміри - 1 метр і 82 сантиметри. А ви б хотіли, побачити наш знаменитий осетинський пиріг таких розмірів. Цікаво, скількох людей можна було б ощасливити?