Як зберігати чай гарячим тривалий час

Як зберігати чай гарячим тривалий час
- Професор: поясніть роботу термостата
- Студент: ну термос тата – це така штука, яку тато бере з собою на роботу. 
Жарт, що облетів весь інтернет і що нагадав нам про такий чудовий девайс як термос. Саме за допомогою нього ми можемо довго зберігати рідину гарячою або холодною. Його зручно брати з собою на роботу, пікнік, в похід чи на прогулянку. Різні його види, кольори та параметри роблять його не лише зручним, а навіть додають родзинки вашому образу. Взявши з собою термос на прогулянку, ви не лише забезпечите себе теплим напоєм в холодну пору, а й зекономите на купівлі кави чи чаю в якійсь забігайлівці.

Історія винаходу

Як завжди, все геніальне – просто і створене, більш за все, випадково. Так і вчений Джеймс Дьюар у 1892 році створив сосуд для зберігання піддослідних реактивів. Це була посудина з подвійними стінками, між якими не було повітря, а лише вакуум. Також на зовнішні сторони поверхонь обох сосудів наносився тонкий шар відзеркалюючого срібла. Звичайно науковець навіть не підозрював тоді про універсальність та користь свого винаходу. А от його учень Р. Бергер побачив у ньому побутову та фінансову вигоду. Саме Бергер у 1904 році поставив цей прилад на масове виробництво і дав йому назву, якою ми послуговуємось і сьогодні.
Згодом, для зручності, учень Дьюара удосконалив конструкцію термосу і в нього з’явилися кришка й чашка. Так учень переріс свого вчителя і почав заробляти чималі кошти на виготовленні цього апарату. Почала працювати та працює й зараз компанія Thermos , яка займається виробництвом термосів.

Як люди почали використовувати термоси?

Першими, хто почав широко використовувати термоси та довели їхню зручність, а інколи навіть життєву необхідність були пілоти. Ті пілоти, які управляли літаками з відкритою кабіною, а значить відчували на собі усі потоки вітру та холоду. В таких умовах гарячий напій був крайнє необхідний, а зберігався він саме у термосі. На своєму прикладі пілоти довели зручність і необхідність апарату, що зберігає тепло. Зараз же існують як звичайні термоси, так і термос-пляшка та термос-чашка різного об’єму, тож ви можете обирати саме той, що потрібен вам.

Термос в кожен дім!

Це дійсно унікальний винахід, до того ж простий у користуванні. Його дуже зручно брати в офіс і не стояти в довгих чергах до автомату з кавою. На прогулянці він також буде як знахідка, особливо якщо ви гуляєте з дітьми. Свіжий ароматний чай чи компот буде у вас завжди під рукою. Або ж можна заварити собі зранку улюблений чай і насолоджуватися його теплом протягом всього дня. Ну а який же чай без випічки від пекарні 3 пироги? Смачні пироги і швидка доставка їжі в києві допоможуть вам смакувати найкращим, не виходячи з дому. Адже будь-який сервіс доставка їжі київ та його жителів розцінює не просто як звичайних клієнтів, а як людей,які з нетерпінням чекають на своє замовлення. Тому кожен співробітник робить усе можливе щоб доставити ваше замовлення вчасно, так би мовити з пилу, з жару.