Молоко - це не тільки смачно, але і корисно

Молоко - це не тільки смачно, але і корисно
Погодьтеся, під час карантину особливо займатися нічим. Головне заняття карантину - це їжа. Так ось, щоб не труїти свій організм готовими продуктами з супермаркету, замовляйте наші знамениті осетинські пироги. У нас ви знайдете пироги на будь-який смак. А якщо не можете вибрати, то наша команда вам в цьому допоможе. Ми готуємо осетинські пироги з найкращих продуктів. Ви не зможете пройти повз смачних ароматних начинок і дуже м'якого тонкого тесту наших осетинських пирогів.

Ну а якщо у вас свято, то не потрібно багато страждати про те, що ж приготувати і як здивувати гостей. Все легко і просто. Довірте цю справу нам. Ми вас точно не підведемо. У нас найшвидша доставка в Києві. Доставляємо осетинські пироги не тільки швидко, але і якісно. Пиріг буде ще гарячим і шалено ароматним. А після того, як ви спробуєте наші знамениті осетинські пироги, ви не зможете відірватися. Адже це не реально.
Так, з їжею розібралися. А що на рахунок пиття. Дуже багато людей, відповідно дуже багато бажань і смаків. Хтось запиває наші смачні осетинські пироги газованою водою, хтось різними морсами. Ми зустрічали навіть людей, які просто обожнюють пиріг з чаєм і увагу - молоком. Так, в нашій країні, люди просто жити не можуть без цього продукту. Саме з цього ми вирішили написати кілька цікавих фактів про молоко. Насолоджуйтесь, цього ви точно не знали.

Цікаво про молоко
1. Наш світ шалено різноманітний. Дуже багато країн і національностей. Всі вони мають свої власні традиції і відмінності від інших. Явним прикладом цього є навіть різниця у вживанні молока. У нас більшість людей жити не можуть без цього продукту харчування. Але ось китайці, наприклад, молока не п'ють. Так, вони, може і раді були, але цей продукт у них в організмі просто не засвоюється. Причина проста. Багато років тому, коли європейці стрімко доїли корів, Китай був далеко від цього заняття. Якщо не брати до уваги Китай, то давайте поговоримо про В'єтнамі. Там жителі не можуть вживати молоко в звичному для нас вигляді. Вони додають туди цукор або якісь харчові добавки для кращого смаку. А в Індії молоко змішують з різними прянощами.
2. Всі ми любимо молоко корови, так, вона корисна для організму, але не володіє стількома властивостями як козяче. До того ж молоко кіз солодшим.
3. Цікаво, що всіма улюблений продукт складається на 90 відсотків з води.
4. Молоко містить в собі більше 80 різних мінеральних елементів.
5. Є люди, які не засвоюють лактозу. Але в організмі звичайної людини молоко перетравлюється на 98 відсотків.
6. Інформація для господинь. Молоком можна знешкодити пляма від чорнила і навіть боротися з розлученнями на дзеркалах.
7. Молоко може давати не тільки корови і кози. Не забувайте про існування, наприклад, китів і тюленів. Мало хто знає, але їх молоко вважається самим жирним. Жирність продукту може досягати 50 відсотків.
8. Хочете довгого і щасливого життя? Пийте більше молока і вживайте велику кількість молочних продуктів. Дослідження довели, що довгожителі, які прожили сто і більше років, були шанувальниками молока.
9. А якщо вашому організму складно засвоїти молоко корови або кози, то не впадайте у відчай. Спробуйте молоко коні, вона більш м'яке і легше засвоюється організмом.
10. А ви вже пробували молоко буйвола? Ні? Так не втрачайте цієї можливості. Молоко цих звірів, порівняно з коров'ячим, на багато гущі і корисніші. Воно корисно і дуже актуально в наш непростий час. Це молоко лікарі часто приписують людям із захворюваннями дихальних шляхів.
11. Якщо вас мучить безсоння, то вам на допомогу прийде молоко. Випивайте склянку молока перед сном, і він послужить вам снодійним.
12. Давньоєгипетська цариця стверджувала, що молоко допомагає шкірі залишатися молодою і красивою. Саме тому вона обожнювала ванні з молоком.
13. Не потрібно поєднувати молоко і м'ясо. Адже організму дуже складно це все засвоїти. Тому, замовляючи наші знамениті осетинські пироги, замовляйте ще й смачні напої, які ми вам пропонуємо. Так буде корисніше і в підсумку ваш організм скаже вам спасибі.
14. Щоб отримати кілограм вершкового смачного і головне натурального вершкового масла, вам необхідно 21 літр молока. А ось для отримання сиру потрібно всього 10 літрів.
15. Люди, які працюють на небезпечних роботах, шкідливих виробництвах отримують безкоштовне молоко. І це не просто так. Адже молоко здатне зв'язувати токсини в організмі.
16. А ви задавали собі питання, чому молоко біле? Зараз ми розкриємо таємницю. Воно біле завдяки білку казеїну.
17. Люди так люблять молоко, що навіть святкують день на честь цього продукту. У Брюсселі, всім відомий фонтан пісяючому хлопчикові, наповнений не водою, як ми звикли його бачити, а молоком. А міжнародним днем ​​молока вважається 1 червня.
18. Увага, посуд після молока потрібно мити спочатку холодною водою, а потім вже гарячою. Як добре, що після наших найсмачніших осетинських пирогів нічого мити не доведеться. Адже ми доставляємо наші найпопулярніші пироги в Києві в зручних спеціальних коробках. У них дуже зручно їсти, тому вам не доведеться діставати тарілки.

Наші осетинські пироги не жирний, як ви могли б подумати. Досить легкі і дуже смачні. Якщо ви спробуєте хоч один раз, ви не зможете від них уже відмовитися. Як можна заборонити їсти собі ніжне тонке тісто і соковиту начинку, яку ви можете вибрати на свій смак. Це не реально!