На смак і колір

На смак і колір
Смак формується у людини в залежності від його оточення, від сімейних традицій, від страв, популярних в тій місцевості, де людина живе більшу частину свого життя. В Індії гострі страви - це норма, яка нашому співвітчизнику може здатися неїстівної, ну а узбецький плов для нас - ласощі, хоча і не всі відразу можуть зрозуміти принадність крупи, м'яса, родзинок і купи різноманітних спецій в одному казанку. Закуски з сарани, популярні на вулицях Китаю хоч і призначені здебільшого для спраглих пригод туристів, там нікого не дивують, а якщо подати в українському ресторані смажених тарганів - навряд чи можна розраховувати на зірку Мішлен від місцевих поціновувачів.

Якщо запропонувати будь-якій людині з'їсти абсолютно незнайоме і незвичне блюдо, то погодяться далеко не все. Більш того - навіть вже стала звичною кінза багатьом не сподобається в якості заміни кропу з петрушкою. В процесі розробки рецептів для наших пирогів на замовлення, ми звичайно ж враховуємо смаки консервативно налаштованих киян, але завжди готові запропонувати частинку екзотики. Наприклад, замість українських соусів ми пропонуємо грузинські, в деяких пирогах ми використовуємо особливі трави і спеції, а частина рецептів - повністю традиційні для осетинських пирогів. У той же час, ми не називаємо себе мережею пекарень виключно традиційної кухні. Ми із задоволенням винаходимо нові сучасні рецепти, і пропонуємо клієнтам їх улюблені начинки в красивою і зручною для вживання оболонці.

Яку начинку для пирога вибрати, якщо хочеться нового, але акуратно?

Для прикладу візьмемо вищезгадану кінзу, у якій дійсно дуже специфічний смак і аромат, і, як і будь-яка зелень, вона впливає на смак всього пирога в цілому. Якщо ви раніше не пробували кінзу, то ніхто вам не зможе сказати однозначно сподобається вам ця приправа. Зробіть замовлення пирога з начинкою, що містить повністю звичні і зрозумілі для вас інгредієнти, а на додаток спробуйте соус, в складі якого є кінза. Вмочивши шматочок гарячого і неймовірно смачного пирога в ароматний соус, ви повною мірою насолодитеся букетом смаку і аромату і винесете свій особистий однозначний вердикт з приводу кінзи.

Є і зворотний варіант - якщо ви, наприклад, дуже любите сметану, але часник сьогодні не вписується в ваш настрій, і ви не хочете замовляти соус зі сметаною і часником, то спробуйте замовити пиріг з таким поєднанням начинок, яке ще не пробували і наминав зі сметаною і задоволенням. Замовлення їжі додому може принести набагато більше цікавих емоцій, якщо проявити трохи творчості!

Як запропонувати дитині корисні овочі, якщо він відмовляється їх є?

Так, ви зрозуміли вірно - потрібно замовити у нас пиріг! Багато діток відмовляються їсти овочі, адже у них рідко буває досить яскравий і цікавий смак, щоб зацікавити дитину, а часто і зовсім незрозумілий. Згадайте, з великим чи задоволенням ви наминали в дитинстві брокколі? Але якщо залити «противні» овочі смачним сиром і загорнути в красивий пиріг, напевно будь вередник погодиться їх є.

До таких хитрощів часто використовують досвідчені мами і бабусі. М'ясо у вигляді котлеток, печінка у вигляді оладок, кольорова капуста, смажена разом з картоплею. Їжа з доставкою додому також може допомогти вам нагодувати дитину і дати йому всі необхідні вітаміни. Нагадаємо вам, що наші пироги мають в складі виключно свіжі органічні продукти, а процес випікання в дров'яної печі дозволяє зберегти необхідні вітаміни і мікроелементи. Ваші діти будуть ситі і задоволені, а ви оціните кількість звільнився часу і нервів.