Незвичайні факти про вагітність

Незвичайні факти про вагітність
Як то кажуть найкраща фігура в жінки під час вагітності. Так би мовити, ідеал краси. Тому не треба себе дуже сильно обмежувати в їжі, ну і їсти за двох теж не бажано. Тому сміливо можете замовляти наші знамениті осетинські пироги й насолоджуватися смаком. У нас ви знайдете все про що можна тільки подумати. Адже наша пекарня має величезний вибір начинок. Може вам хочеться чогось ситного і соковитого, візьміть осетинські пироги з м'ясом або з сиром або може з рибою вам сподобається більше? Так само у нас є величезний вибір солодких осетинських пирогів. Ви з легкістю можете замовити вибрані страви доставкою. Адже у нас працюють тільки пунктуальні кур'єри, які люблять свою роботу і поважати час клієнта. Так що можемо вам гарантувати дуже швидку і якісну доставку по Києву. А поки ви визначаєтесь з вибором, хочемо вам нагадати, що в нашій пекарні є безліч різних акцій, які приємно вас здивують. А зараз ми вам розповімо парочку дуже цікавих фактів про вагітність.

Ви будете в шоці

Всі ми прекрасно знаємо, особливо жінки, які вже стали мамами, що виношувати дитину — це велика праця. Тим більше це божевільна відповідальність не тільки за себе і свій організм, але і за маленьку людину, яка розвивається у твоєму животику.
У нашому столітті вже дуже складно чимось здивувати, але ці факти точно знали не всі.

Туалет в утробі матері

А ви знали, що перша система, яка починає свою роботу у малюка — це видільна. Але куди воно все дівається? Природно, що частково відходи виводяться через маму, але не всі. Деяку частину від них дитина випиває.

Зміна настрою

В організмі вагітних жінок у величезній кількості виробляється естроген. На один день припадає так багато цього гормону, щоб ви зрозуміли, то один день вагітності =  трьом рокам звичайного життя. І звичайно, цей факт дуже сильно дає про себе знати. Зате це сприяє омолодженню всього організму дівчини. Тому, чоловіки не приділяйте постійну увагу змінам настрою у вашої дружини. Просто постарайтеся зрозуміти те, що вона зараз відчуває.

Чи можна плакати в утробі?

Мами, які тільки виношують свою дитину, не можуть чути її плач, але це не означає, що вона цього не робить. Вона може плакати реагуючи на зовнішні шуми або ж дискомфорт, який відчуває мама.

Відбитки пальця

Всім нам відомий факт, що кожна людина має унікальний відбиток пальця. І навіть дитина в утробі — не виняток. І вони у неї вже не зміняться, чого не можна сказати про колір очей. Найчастіше той колір з яким народився малюк не залишається з ним в подальшому житті.

Пігментація

Від появи пігментних плям або родимок не можна застрахуватися. А вони завжди з'являються на тілі жінки під час вагітності. Але, після пологів вони можуть зникнути. І в підсумку вони швидше за все пропадуть, так що не варто хвилюватися. Дуже часто цятки з'являються на животі до пупка. І все, майбутні матусі нервують і переживають за свою красу та здоров’я, вони біжать до лікарів, думаючи, що щось не так. Але в експерта вони чують одну і ту саму відповідь. Все це пройде, коли народите.