Про інтер’єр

Про інтер’єр
Напевно, ви погодитесь, що зараз ми живемо у надто сучасному світі. І звісно, далі буде ще сучасніше. Але як все змінилося за останні пару десятків років. Ви коли-небудь чули від бабусі чи дідуся слово «інтер’єр» або «дизайн». А поєднання цих двох слів виникло зовсім недавно. 
Раніше ніхто, мабуть сильно не думав куди поставити стіл або крісло. Якого кольору буде меблі, на якому рівні повісити картину та інше.  Мабуть, це залежало від того, що не було такого різноманіття у всьому. Зараз розбігаються очі у відділі шпалер, диванів, предметів інтер’єру.  Зараз ми ретельно обираємо все в один колір, один стиль.

Які в загалі бувають стилі і як їх відрізняти?

Англійський стиль. Особливість цього стилю – це дорогі матеріали. Натуральне дерево, натуральна шкіра, текстиль з традиційними візерунками. Обов’язковими є камін та бібліотека. Це стиль дуже стриманої кольорової гами. Основні кольори: усі відтінки бордового та бежевого. Потрібно багато світла з торшерів та настільної лампи. Меблі повинні бути з округлими краями. Все повинно бути для комфортної світської бесіди. 
Ар-деко. Це самий геометричний стиль інтер’єру. Він став символом свята та омріяної свободи. Основна задача стилю – не повсякденна обстановка. Саме цьому йому притаманний чорно-білий контраст. Предмети інтер’єру дуже часто хромовані, меблі робляться з металу чи лакованої деревини. Основні кольори: золотий, чорний та білий. Але треба пам’ятати, що цей стиль полюбляє великі приміщення.
Бароко. Цей стиль показую всю велич та силу церкви 17го століття. Йому  характерні великі меблі, золото на рамах та стінах, великі гравюри, дорогі картини. Не відстає й освітлення: кришталеві люстри та великі торшери. Основні кольори: золото, бордо, беж. Цей стиль не знає, що таке занадто розкішно.
Версаль. Цей стиль названий в честь палацу. Це натхнення багатьох дизайнерів та художників, не зважаючи на те, що у цей стиль є змішанням класицизму та бароко. Основною рисою вважається дорогі матеріали та яскраві кольори. Дуже багато різних предметів декору, такі як фрески, драпірування, дзеркала, барельєфи роблять цей стиль дійсно королівським. Основні кольори: бузковий, рубіновий, золотий. 
Кантрі. Прийшов к нам з фермерських домів Америки. Звідти й особливості: сільський колорит, екологічність, відкритий простір та обов’язково камін. Дуже багато хенд-мейду, таких як глиняний посуд та ковані вироби. У кімнатах багато текстилю різного кольору. 

Пироги та інтер'єр

Ще існує дуже багато різних стилей оформлення інтер’єру. І кожна людина обирає під себе те, що їй до вподоби. Але у кожному ви повинні знайти себе. Ви повинні відчувати себе комфортно і зовсім не важливо як цей стиль називається. Саме такий затишок ви зможете знайти у нашій пироговій «ТРИ ПИРОГИ». Ми не женемося за дорогим оздобленням інтер’єру, ми прагнемо досягти неймовірно смачних страв. А також ми зможемо доставити цей затишок на будь яку адресу міста Києва. Ми впевнені, що завдяки нашій службі доставки їжі затишку та комфорту у вашому домі стане на шматочок більше. А при замовленні від 250 грн доставка безкоштовна.