Один із найстаріших напоїв у світі

Один із найстаріших напоїв у світі
Всім відомо, що Кока-Кола найпопулярніший напій у світі. Не існує жодної людина, яка б не чула про нього. Його споживають всі без винятку, навіть тварини. Ну звісно, адже цей напій надзвичайно смачний та універсальний. Але найкраще він поєднується з нашими найсмачнішими пирогами. Осетинський пиріг буде просто танути в роті разом з Кока-Колою. Ось чому більшість наших клієнтів обирає саме цей напій при замовленні пирога, який ми доставляємо з нашої унікальної пекарні, в якій ця смакота нагадує смак дитинства, як колись готувала бабуся в печі. Доставка осетинських пирогів здійснюється по всьому Києву.

Це цікаво

Отож, звідки ми знаємо про Кока-Колу. Цей напій винайдено ще в 1886 році. Її винайшли для використання замість ліків проти депресії та інших нервових розладів. Люди, які багато працюють та дуже мало часу відпочивають повинні робити для себе відпочинок та лікуватися від нервів. Отож, наш порада вам. Зупиніть час, та відпочиньте, адже трафік нашої країни надзвичайно швидкий і люди скаржаться на брак часу. Заспокойтеся, знайдіть спокійний фільм чи серіал, випийте Кока-Колу та з’їжте наших надзвичайно смачних осетинських пирогів, які стовідсоткова піднімуть ваш настрій.

Перша Кока-Кола не була газованою. Її винайшли в Атланті. Відкривач був впевнений, що його вода може зцілити від імпотенції. На цей напій переходили ті, хото полюбляв морфін. Тобто справжня Кока-Кола у своєму складі раніше містила кокаїн. В ті часи кокаїн не був заборонений. Тому що про його не аби яку шкоду здоров’ю ніхто не знав. Тому такий наркотик часто додавали до напоїв замість спирту. Давно сталася прикра ситуація, яку пов’язали з Кока-Колою. В газетах набрав величезних обертів скандал про те, що чорні люди напилися цього чарівного напою і саме тому побили білих. З цього моменту почали додавати у воду не свіжі листя коки, а вижаті, щоб там не містилося кокаїну.
Уже в 1902 році Кока-Кола стала найвідомішим напоєм у всьому світі. З того часу почали створюватися так звані марки імітатори. Тому компанія Кока-Кола порушила близько 153 судових позивів проти них. Які були вдалими. А в 1982 році почали випускати й дієтичну колу.
Мало хто знає, але у 2002 році бренд Кока-Кола був визнаним найдорожчим. Ця смакота надзвичайно популярна. Про це свідчить навіть той факт, що кожну секунду у світі випивають 8000 склянок напоїв. В штаті Джорджія до наших часі зберігся перший рекламний щит цієї компанії.

Міфи про Кока-Колу

Зрозуміло, якщо річ популярна та бажана навколо неї завжди будуть розвиватися плітки та безліч міфів. Є велика кількість розумників, які вважають, що цим напоєм можливо вилікувати ротавірусні інфекції. Але вчені це не довили й лікарі не радять займатися такою народною медициною. Існує також дуже популярний міф, всі чули про речовину від якої трава на вашому газоні позеленіє, отож цей засіб робиться з пива та Кока-Коли. Є легенда, що одного разу, студент випив пиво та колу і його знудило на газон. А на ранок газон став зеленим. І на останок. Інтернетом ходять чутки, що в Кока-Колі можна розчинити м’ясо. Отже, доведено дослідами, що це стовідсотковий міф.