Вони пішли проти всіх правил

Вони пішли проти всіх правил
8 Березня вже на носі, якщо ви досі не визначилися з подарунком, то романтична вечеря при свічках вдома - це буде ідеально. На нашому сайті ви можете вибрати те, що точно вразить вашу другу половинку. Соковиті, ситні, ароматні й надзвичайно смачні пироги подарують вам крила насолоди та задоволення. До них можна також підібрати соуси й напої. Наша пекарня вважається найкращою в Києві й це зовсім не дивно. Адже ми вкладаємо частинку душі у свою роботу. В нашій команді працюють лише професіонали своєї справи. Тому осетинські пироги доставляються з неймовірною швидкістю по всьому Києву.

Міжнародний жіночий день - це свято рівноправності. Сьогодні сучасні жінки можуть без проблем обрати вид спорту для просування, або просто записатися в будь-яку секцію. Раніше це було неприпустимо. Сильним жінкам спортсменкам доводилося не просто, вони постійно кидали виклик суспільству і вкоріненим правилам. На честь жіночого свята наша команда вирішила поділитися з вами мужніми й незвичайно сильними дівчатами, які століття тому боролися за свої гендерні права.
Нетті Ханібболл
Сьогодні жіночий футбол користується неймовірною популярністю, і вся ця можливість взяти участь в цьому виді спорту дала жінкам Нетті Ханібболл. Вона була першою, хто переступив через традиції й заснував першу у світі жіночу футбольну команду. Насправді ніхто точно не знає, як же звали цю сильну жінку, адже вона, перед початком кар'єри, взяла собі псевдонім. Через деякий час за її прикладом пішли багато, і в 95 році був проведений перший офіційний матч серед прекрасної статі.
Глядачів було неймовірна кількість, всі вони були шоковані далеко не звичного жіночого одягу. Футболістки вийшли на поле в вільних сорочках, широких шортах і кепці. Одного разу обурення зайшло занадто далеко і натовп злих, протестуючих чоловіків вибіг на поле з претензією закрити це неподобство. Почалися бійки та вандалізм, жінкам довелося бігти та ховатися. Всі високо сидячі чоловіки голосно заявляли, що жінкам не місце в спорті. В результаті їх матчі заборонили. Ця жахлива ситуація тривала 50 років.
Сенді Беренсон
Її дуже часто називають матір'ю сучасного жіночого баскетболу. Жінка, яка, не зважаючи на хворобу, пройшла неймовірний шлях зі звичайної вчительки фізкультури до творця правил для жіночого першого у світі баскетболу. Сенді навіть говорила з цього приводу з творцем цього виду спорту, який дав свою згоду для розробки спеціальних баскетбольних вправ для учениць.
Перший матч був між ученицями перового і другого курсу. Число глядачів складали лише дівчата. Жіночий баскетбол був прийнятий лояльно, в порівнянні з футболом. Уже по тому не довгий час хвиля боротьби за рівноправність накрила багато шкіл. Почали відкриватися жіночі баскетбольні команди, число яких різко побило сотню.