Зброя оптимістів

Зброя оптимістів
Дуже багато можна сказати тільки по міміці людини. Посмішка — це наша зброя. Якщо її використовувати правильно, то ви точно досягнете бажаного результату.

Навіщо потрібно посміхатися?

Довгожителі

Напевно, це найважливіший факт про усмішку. Науково доведено, що вона продовжує життя людини. У п'ятдесят другому році було проведене дослідження, в ньому брали участь дві команди по футболу. Команда синіх постійно посміхалася протягом всього свого життя, а їхні суперники ходили похмурими. Перші прожили на сім — вісім років довше.

Довіра насамперед

За статистикою, у світі, де можна покластися тільки на себе, довіряють усміхненим і веселим людям. Своїми емоціями вони начебто говорять: «я тебе не підведу». Заведено вважати, що люди, які вміють посміхатися, відмінно справляються зі своєю роботою. Саме тому варто при влаштуванні на роботу в резюме ставити життєрадісні фото. Так ваш шанс отримати бажаний результату збільшується на двадцять відсотків.

Подаруйте радість

Що ви очікуєте від людини, якій розповіли свою добру новину? Елементарного — посмішку. А що ж буде якщо реакція буде нейтральною. Співрозмовник зустріне її з кам'яним обличчям. Чи будете ви відчувати себе комфортно? Скоріше за все ні. Вам буде ніяково. Тому, якщо не хочете засмутити співрозмовника, посміхайтеся щирою посмішкою. Так ваших знайомство відбудуться міцніше.

Привабливість

Це стосується як жінок, так і чоловіків. Посмішка дівчини володіє незвичайною магією, по-іншому це не можна назвати. За допомогою неї можна з легкістю викликати інтерес протилежної статі. З чоловіками та ж ситуація. Жінки рідко звертають увагу на людей з кам'яними обличчями.
Це все добре, але що ж робити якщо приводів для радості й постійної посмішки катастрофічно мало. Бувають такі життєві етапи, коли переслідує ханжа. Але не варто піддаватися підступним обставинам. Підніміть собі настрій самостійно.

Як змусити себе посміхатися

Смачна їжа

Щоб там не казали, але голодний шлунок може вплинути на людину. Він викликає агресивність і навіть депресії. Також така доля може вас чекати, якщо ви харчуєтеся однотипними продуктами. Потрібно додавати яскраві фарби в життя. Однією з них із задоволенням стане наша пекарня. Наша різноманітність начинок для осетинських пирогів не перестає дивувати. На нашому сайті можна знайти все. Починаючи від найсмачніших і соковитих осетинських пирогів в Києві, закінчив морсами, які рятують наш імунітет від недостачі вітамінів. Про доставку можете не хвилюватися. Кур'єри привезуть вам вашу різноманітність у всі куточки Києва. Наша пекарня славиться не тільки смаком і низькими цінами, але і швидкою доставкою. Ми цінуємо кожного клієнта, тому намагаємося робити свою роботу ідеально.