Осетинські пироги на сучасному новорічному столі

Осетинські пироги на сучасному новорічному столі
Новий рік, звичайно ж, можна і взагалі не святкувати. Особливо коли новорічна метушня дістала з самого дитинства, коли батьки починали підготовку до цих дванадцяти ударів годинника як мінімум за тиждень. Але є все-таки в цьому моменті певна магія. Як з Днем народження, коли ти прокидаєшся, і розумієш, що ти на рік старше, і навіть якщо ніхто про це не дізнається - світ невловимо, але змінюється. Вранці першого січня теж є щось особливе - весь світ зараз розділяє одне загальне настрій, і це не може пройти непоміченим. Так що всі ми так чи інакше відзначаємо Новий рік, але зовсім не обов'язково перетворювати це в тижневу головний біль з приводу багатого столу, де кожне блюдо має бути приготовлена ​​власноруч. У той час, коли їжа на замовлення доступна всім і кожному, гріх не скористатися можливістю влаштувати собі справжні вихідні без кухонно-їдальні зобов'язалівки. Осетинські пироги в цьому плані - справжня знахідка. З одного боку вони цілком демократичні, адже різноманітність начинок укупі з простою і зручною для вживання формою робить їх ідеальною закускою в будь-якій ситуації. А з іншого боку, красиво подані з справжнім грузинським соусом, вони можуть стати цілком традиційною прикрасою святкового столу.

Якщо все-таки хочеться запаху Нового року

Олів'є вже давно перетворився в досить-таки звичайний повсякденний салат - через повальної популярності і ситності його готують в будь-який кулінарії, їдальні або кафе. І тут виходить парадокс - на Новий рік ми хочемо відчути щось особливе, святкове, традиційне, а новорічний салат вже зовсім не радує так, як раніше. І ось тут можна вдатися до хитрощів - просто замініть стандартну ковбасу на щось незвичайне, смачне і цікаве. У поєднанні з овочами і майонезом дуже багато продуктів можуть надати салату святковий вигляд і смак: креветки, червона риба, гриби. Можна також приготувати олів'є по найпершому рецептом, який відрізнявся справжньою вишуканістю. До того, як дорогі продукти в ньому замінили більш дешевими, це було зовсім інше блюдо, в рецепт якого входили омари, ікра та м'ясо рябчиків. Замовте кілька осетинських пирогів з доставкою в Києві - ми обов'язково підберемо вам варіант знижки, щоб ви могли спокійно планувати бюджет і в той же час нагодувати всіх гостей. Ну а оригінальний рецепт кухаря Люсьєна Олів'є подайте гостям в якості особливого страви, а не звичного "тазика" на десять чоловік.

Як урізноманітнити новорічний стіл

По-перше, ви можете замовити осетинські пироги з різними начинками. Наприклад, замовте пиріг з картоплею, і ось вже необов'язково окремо варити картоплю. Різноманітність м'ясних пирогів призведе в захват ваших гостей, адже кожен захоче спробувати по шматочку від всіх пирогів, а то, що пироги будуть смачними - ми вам однозначно гарантуємо. Ще один варіант - поставити на стіл різноманітні соуси. Ми запропонуємо вам кілька соусів, які робимо самі з натуральних свіжих інгредієнтів, і вони ще більше урізноманітнюють варіанти закусок на вашому столі. У плані безалкогольних напоїв не обмежуйте себе стандартними покупними соками і шкідливою солодкої газованою водою. Зверніть увагу на натуральні морси, які ви можете додати до замовлення на нашому сайті, або ж скористайтеся рецептами алкогольних і безалкогольних коктейлів з нашого блогу. Бажаємо вам приємного апетиту і веселих свят, які не затьмарених зайвої готуванням, миттям посуду і іншими необов'язковими атрибутами!