Осетинські пироги Vs Піца

Осетинські пироги Vs Піца
Україна має власну багату самобутню культуру, в тому числі кулінарну. На весь світ відомий борщ, вареники і сирники. Однак іноземна кухня також користується великою популярністю. Особливо та, якої можна швидко і смачно задовольнити апетит.

На даний момент, в Києві найбільшим попитом серед фаст-фудів користуються осетинські пироги і піца. Ці страви найчастіше замовляють в обідню перерву студенти, офісні працівники і представники інших професій. Що спільного між піцою та осетинськими пирогами? І переваги і недоліки кожного з цих страв?

Піца - це невміло зроблений осетинський пиріг?

Народна легенда розповідає ...
Колись, слідом за стародавніми греками до узбережжя Кавказу дісталися легіони Римської Імперії. Воїни і їх начальники прийшли в захват від традиційних осетинських пирогів. На їхню думку - це була ідеальна їжа для далеких виснажливих походів. Ситна випічка довго не псувалася і зберігала свої високі поживні якості. Крім того, перевагою осетинських пирогів стала велика кількість варіацій начинки. Що робила обід римлян не тільки ситним, але і різноманітним і смачним.

Кухарі римської армії привезли секрет осетинських пирогів до себе на батьківщину, в Італію. Але, чи то вправності у італійців не вистачило, чи то інгредієнти Середземномор'я не мають таких характеристик, як кавказька вода, борошно, трави та спеції. Але, не зумівши створити пироги на подобі осетинських - з тонким шаром тіста зверху і знизу, італійські кухарі створили піцу, де тонко розкачане тісто служить на кшталт подушки для начинки.

Втім, вміст начинки також змінилося. Її основою стало те, що залишилося недоїденим з вечора - залишки ковбаси або морепродуктів, сиру, овочів, іноді фруктів. І не дивно - адже в той час римлянам були маловідомі, а тому практично недоступні унікальні кавказькі спеції - шафран, уцхо-сунелі і свіжа кінза. А без них, як і без справжнього домашнього сиру, справжні осетинські пироги неможливо приготувати!

Ситний поживний обід: яке блюдо краще замовити?

Доставка осетинських пирогів у Києві, так само як піци та інших страв - зручний сервіс, яким користуються багато працюючих городяни. Він дозволяє істотно заощадити час - адже тепер не потрібно заздалегідь бронювати столики в кафе або шукати заклад з вільними місцями. Єдине, що потрібно - що ж замовити? Осетинські пироги або піцу?

Як відомо, справжню національну кухню можна спробувати тільки там, де її готують представники певної національності. Природно, що в столиці України не настільки багато проживає італійців, які працюють піцейолами. Отже, шансів спробувати справжню італійську піцу у киян не багато!

Зате насолодитися смаком справжніх ситних осетинських пирогів не представляє абсолютно ніякої проблеми! Осетинська пекарня «Три Пироги» доставить гарячу випічку прямо з печі в будь-який район міста. А постійних клієнтів і тих, хто любить вечеряти осетинськими пирогами - чекає дійсно щедра знижка. Вечеряти з нами завжди вигідно, смачно і ситно!