Чому Лососеві такі популярні та корисні?

Чому Лососеві такі популярні та корисні?

Риба в раціоні

Риба не дарма займає своє місце в раціоні сучасних українців. ЇЇ необхідно обов'язково мати в раціоні, бо вона насичена корисними для організму мікроелементами, а головне - має у своєму складі омега-3 та омега-6, які є жирними кислотами, які є важливими для нормальної діяльності організму. Жирні кислоти мають протизапальну дію, тримають організм в тонусі, підвищують імунітет, діють як антиоксиданти та мають ще величезну кількість корисних властивостей. Одними з найсмачніших риб є риби родини лососевих. 

Представники лососевих та їх користь

До складу цього сімейства входять багато представників, більше відома збірна назва декількох видів: лосось та форель. Представники родини лососевих проживають в Тихому та Атлантичному океанах й північній півкулі. Найбільші місця нересту - Камчатка та Сахалін. В Україні представлені 2 родини із 4 видами та підвидами, а саме чорноморський лосось, струмкова та райдужна форелі, лосось дунайський та інші. Окрім безлічі корисних речовин у смачному м'ясі, лососеві також корисні тим, що дають смачну ікру, яка також корисна для організму, насамперед через значний вміст у ній білку (понад 30% від маси самої ікри) та вітамінів групи В, А, Е, D та інших. 

Правила споживання та перевірка

Звісно, зі споживанням риби, як і будь-якого іншого продукту, необхідно бути обережним та не перебільшувати. При виборі лосося необхідно бути обережним, адже таку рибу часто підробляють чи, так би мовити, прикрашають. При купівлі варто звернути увагу на поставника та колір риби (вона не має бути занадто сірою або занадто рожевою). Сірість може бути наслідком підгодовування риби антибіотиками. Якщо Ви вже купили рибу, Ви можете перевірити її якість вдома. Іноді невідповідальні поставники підфарбовують рибу, щоб вона мала більш привабливий рожевий колір. Вам варто провести звичайною серветкою по шматку лосося, якщо серветка залишилась без рожевих слідів - вітаємо, Ваша риба не підфарбована. Також вдома Ви можете прочитати інформацію про поставника лосося в Інтернеті, там точно є необхідна інформації або навіть відгуки про продукцію. 

Замовляйте в «ТРИ ПИРОГИ»

Але де ж купити рибу родини лососевих, якщо Ви зовсім не розбираєтесь в рибі та її виборі? Звісно, Ви можете пошукати інформацію у всесвітній мережі, але також Ви можете полегшити собі життя та замовити доставку в пироговій "ТРИ ПИРОГИ". У нас в меню є чудова пропозиція для любителів риби, а саме замовлення справжнього осетинського пирога з сьомгою, сиром сулугуні та зеленню. Також цей пиріг входить до комбо-набору 2, 4, 6 та 8. Ми радимо замовляти комбо-набір, адже при його замовленні Ви економите. І чим більший комбо-набір - тим більша економія! Це дуже вигідно, якщо Ви замовляєте доставку  пирогів в офіс, або у Вас велика компанія чи родина. У кожний комбо-набір входить напій та соус що дуже доречно, адже ще більше покращує надзвичайний смак осетинських пирогів. Ми турбуємось про наших клієнтів, тому натиснувши "замовити осетинські пироги" на сайті 3piroga.ua , Ви можете не сумніватись в якості продукції, адже ми замовляємо інгредієнти лише у перевірених поставників, які мають свідоцтва якості. Ми завжди готові підтвердити Вам це. Не дарма пирогова "ТРИ ПИРОГИ" найкраща в Києві.