Поговориме про вії )

Поговориме про вії )
Як завжди з нами ви дізнаєтеся все більше цікавого і незвичайного про такі прості речі. Сьогодні ми будемо говорити про вії.
Як ви думаєте, чи багато ви знаєте про них? Думаємо, не дуже. Тому сідайте зручніше, замовляйте свій улюблений осетинський пиріг. Давайте вгадаю, з рибою, або можливо з сиром або м'ясом. Хоча ні, напевно, це солодкий осетинський пиріг з ягідною начинкою. Ех, стільки смачного, що вибрати один просто не реально. Саме для цього у нас є осетинські пироги маленького діаметра. Ви можете замовити кілька улюблених видів і спробувати все. Ми любимо і поважаємо всіх наших клієнтів, тому робимо все краще для вашого комфорту. В нашій пекарні діє дуже крута і швидка доставка осетинських пирогів в Києві. Навіщо витрачати час на те, щоб приїхати самостійно за замовленням, до того ж в такий не спокійний час. Цей самий час ви можете приділити собі, своїй сім'ї. А ваша їжа приїде до вас дуже швидко і буде ще гарячою, як ніби тільки з печі. Не вірите? Це легко можна перевірити. Телефонуйте або заходьте на наш сайт і замовляйте те, що вам сподобається. А наші чудові кур'єри дуже якісно зроблять свою роботу.

І так, поговоримо про те, що люблять нарощувати наші красиві жінки — про вії. Почнемо з того, що вони дуже нам потрібні. Адже завдяки їм в наші очі не потрапляє пил та інші сторонні предмети. Навіщо їх підкреслюють? Все дуже легко і просто, адже це дуже красиво і вважається шалено популярним. Завдяки підкресленням, ваше око стає виразніше. Мало хто знає, що це найжорсткіше волосся на тілі. Цікаво?
 
Тоді читай далі більше цікавих фактів.

1. Багато хто забуває про те, що за віями теж потрібно доглядати. Завдяки хорошим засобів, вони можуть значно вирости в розмірах і стати густішими. Всі ми знаємо, що вії випадаю, але рясне випадання — це не жарти. Часто причиною є неправильне змивання макіяжу. Якщо це не допомогло, то відмовтеся від декоративної косметики на 2 місяці. Ви зразу побачите крутий результат.

2. А ви помічали, що на кінчиках вії трохи світліше, ніж біля коріння? Це можна легко пояснити. Вони просто вигоряють на сонці. Від цього позбудеться практично не реально. Тому в макіяжі, щоб додати собі яскраві очі, потрібно користуватися одним правилом. Для початку пройдіться тушшю по кінчиках вій, потім дайте час, щоб все це висохло, і ось тепер можете сміливо фарбувати всю область. Результат вас шокує.

3. Мало хто знає, але вії формуються ще в утробі матері. Вони з'являються у дитини вже на 16 тижні.

4. Вії ростуть в кілька рядів. Як мінімум — три.

5. Вії дуже швидко ростуть, тому цілком можуть оновитися вже через 3 місяці. Тому, якщо їх випадково обрізати, то нові будуть вже через 12 тижнів.