Користь сухофруктів: чому найменш гарний - найкорисніший?

Користь сухофруктів: чому найменш гарний - найкорисніший?
Сухофрукти - виріб, який навчились виготовляти ще ймовірно під час кам'яної доби. Швидше за все, виник він випадково: хтось поклав плід на камінь, а під дією сонця утворився сухофрукт. Здавна сухофрукти славились, адже вони були унікальним продуктом: за звичних умов не псувались близько року та мали високу поживну цінність, а отже давали можливість людям у давнину вижити при відсутності іншої їжі. Саме для цього і виготовлялись сухофрукти, щоб вижити. Купці вживали їх під час авітамінозу у морській подорожі, вони рятували людей у неврожаї, їх використовували як просто поживний продукт, адже життя було нелегким. 

Але чому зараз сухофрукти так і залишились популярними? Все через те, що окрім поживності вони містять величезну кількість корисних вітамінів та необхідних для здоров'я речовин. На сьогодні є великий вибір засушених фруктів, і кожен з них корисний по-своєму. Дуже позитивний влив на організм мають сушені груша та яблуко. Вони містять бор, який необхідний для діяльності мозку, груша також може виводити токсини з організму. Сушені банани містять калій, його також містить чорнослив, який окрім цього має також кальцій, фосфор, натрій, мідь для судин та йод для щитоподібної залози. Фініки взагалі унікальні. Вони містять велику кількість амінокислот, містять всі вітаміни, окрім вітаміну Е та біотину. Найбільш популярний - родзинки також позитивно впливає на організм, але при його вживанні потрібно бути обережним через його високу калорійність. 

Взагалі при виборі сухофруктів необхідно бути обережним. Ті ж родзинки, на приклад, не мають бути світлим. Справжні родзинки темного кольору. А світлі родзинки - наслідок обробки хімікатами. Краще за все - виготовляти сухофрукти самостійно або купляти у перевірених поставників, бо невідповідальні виробники часто обробляють фрукти діоксидом сірки та іншими речовинами для того, щоб подовжити термін зберігання та покращити зовнішній вигляд. Найкращий сухофрукт - неблискучий, непоказний та трохи негарний. Це свідчить про те, що він не оброблявся хімікатами. 

На сайті 3piroga.ua Ви можете замовити осетинський пиріг в пироговій "ТРИ ПИРОГИ" з індичкою, в'яленими сухофруктами, сиром рікотта і гострим перцем. Ми гарантуємо, що сухофрукти, як і інші продукти, які ми використовуємо - належної якості. Ми також пропонуємо замовити солодкі осетинські пироги із фруктами, адже по можливості ми радимо споживати свіжі не сушені фрукти. Адже, на жаль, при сушінні втрачається майже весь вміст вітаміну С із фрукта. Тому ми пропонуємо замовити пиріг з яблуком або грушею, адже ці фрукти надзвичайно корисні та сподобаються і дорослим, і дітям. Пирогова "ТРИ ПИРОГИ" здійснює доставку в межах Києва, доставка осетинських пирогів безкоштовна при замовленні від 250 гривень. 

Зараз сухофрукти використовуються для других страв, напоїв, десертів та іншої випічки, а їх популярність цілком заслужена, адже взимку вони - справжній кладень корисних мікроелементів та вітамінів. Саме тому ми пропонуємо здійснити замовлення осетинських пирогів зі сухофруктами, адже це не лише корисно, а й надзвичайно смачно!