Подорож до Харкова

Подорож до Харкова

Місто Харків, особливий по духу і стилю, є одним з найбільших з красивих міст України.

Засноване місто в 1654 році, за своє довге існування здобув цікаву насичену подіями історію. Кожного року до Харкова приїжджає величезна кількість туристів, охочих познайомитися з цим місто ближче. Коли з’явиться можливість подорожі до Харкова, вам не прийдеться нудьгувати. Місто єднає в собі старовинну архітектуру, і сучасні будови, парки, заповнені енергією прекрасного, особливі та популярні, сучасні пам'яткі такі, як канатна дорога, дитяча залізниця, Ейфелева вежа.

А поки ви плануєте, або вибираєте куди саме завітати у Харкові, маєте зараз можливість замовити їжу в Києві до свого дому чи офісу. Найкращим варіантом буде скоштувати наші осетинські пироги. Різноманіття смаків не залишить байдужим нікого. Також можна замовити найсмачніші морси та натуральні соуси. Наші працівники швидко організують доставлення гарячих осетинських пирогів у Києві.

А тепер відправимося у подорож до Харкова...

Благовіщенський собор

На Благовіщенській вулиці в Харкові розташоване «серце» міста — величний собор, який є ровесником самого міста. Благовіщенський собор являється історично-архітектурної пам’яткою. Візантійський стиль з безліччю декоративних елементів вражає своєю величністю.

Площа Свободи

Особливе значення має знаменита площа Свободи, яка найбільша за площею у всій Європі. На площі проводять різноманітні заходи, різного масштабу, виставки, концерти, ярмарки, встановлюють піщані або крижані скульптури, взимку каток і величезну новорічну ялинку.

Ейфелева вежа

Сучасна дивовижна пам’ятка Харкова — Ейфелева вежа, мініатюрна копія, де кожен має можливість не тільки відчути казкову, романтичну атмосферу Парижа, але зробити незабутні фото на згадку, щоб знову і знову повертатися до романтичних спогадів. А для того щоб насолодитися величною панорамою Харкова, треба просто піднятися на оглядовий майданчик по гвинтових сходах.

Дельфінарію «Немо»

Не забутні враження залишить відвідування Дельфінарію «Немо» не тільки у дитині, але й у дорослого. Приязні морські артисти: котики, лев, дельфіни з нетерпінням очікують кожної зустрічі з Вами. Ці артисти показують свої уміння, випромінюють радість, заряджають нас надзвичайною енергією та любов’ю.

Дитяча залізниця «Мала Південна»

Приділить увагу дитячій залізниці «Мала Південна», яка має своє особливість — майже всі працівники – це діти. Вона одночасно і навчаються і відточують майстерність цієї непростої, але цікавої професії залізничника. Починаючи з травня і до самого жовтня вагончики із задоволенням здійснюють маленькі подорожі, а юні провідники в цей час знайомлять з історією і цікавими фактами життя дитячою залізниці.

Ботанічний сад Харкова

Якщо у вас є бажання зазирнути в гості до природи, завітайте до Ботанічного саду Харкова. Необмежена краса якого вражає дивовижністю, силою природи, в будь-яку пору року. Тут ви можете побачити не лише звичні рослини, а й багато видів екзотичних рослин з різних країн та континентів. Ви зустрінете велетенські та могутні дерева, колекцію хвойних рослин. Одна з особливостей саду – своя колекція орхідей, різноманітність кольору і сортів не залишить байдужим нікого.

Харківська канатна дорога.

Не менш цікаво побачити місто з висоти. Неподалік від Ботанічного саду розташована знаменита харківська канатна дорога. Це звичайна, весела і цікава прогулянка на висоті. Але деякі відвідувачі використовують цей атракціон як транспортний засіб. Підвісна дорога поєднує вулицю Сумську та Павлове Поле. Довжина канатки 1,5 кілометра, а найвища точка близько 30 метрів.

Культурний парк відпочинку ім.М.Горького

Прогулянка на канатній дорозі приведе вас у незабутній, насичений натхненням, дивовижний парк — головний парк Харкова, площа якого 130 га. Друга назва серед мешканців «Харківський Діснейленд». Це місто відпочинку, натхнення, прогулянок, зустрічей, для всіх жителів, туристів, гостей міста. У парку можна зустріти від самого маленького відвідувача до самого похилого віку.

На території парку величезна кількість сучасних різноманітних атракціонів, каруселей, дитячих та спортивних майданчиків. Усі охочі мають можливість покататися на велосипедах, роликових ковзанах, санчатах узимку.

Прекрасне озеро з лебедями радує та вражає красою, навколо котрого розташовані альтанки для відпочинку.

На кожен вік знайдеться куточок, який надихне енергією, гарним настроєм.

Дзеркальний струмінь

Дзеркальний струмінь – це фонтан, з’єднаний з альтанкою поруч нього, один із головних, сучасних символів міста. Зображення цієї пам’ятки можна зустріти на афішах, туристичних буклетах, листівках, журналах/каталогах про Харків. Майже жодна екскурсія не обходиться без відвідування фонтану. Майже жодне весілля не минає фотосесії біля Дзеркального струменя. Найвідоміше місце, де можна провести дозвілля жителям міста та гостям.

Навпаки найпопулярнішого фонтану-альтанки знаходиться головний театр міста — Харківський театр опери та балету ім. М. В. Лисенка. Це перший оперний театр в Україні, хоча проект будівництва спочатку був розроблений для столиці, а не для Харкова.

Харківський планетарій імені Ю.Гагаріна

Харків, один з небагатьох, міст на Україні, який може пишатися наявністю такої захопливої установи.

Харківський планетарій — це науковий та освітньо-культурний центр, який має найсучасніші технології. Особливістю є те, що паралельно планетарій працює як і уфологічний музей присвячений дослідженням і знахідкам у даній галузі, і як освітній центр для дітей і юнацтва. Саме в планетарії ви маєте можливість спостерігати за небесними світилами, дізнатися багато про космос, зірочки, планети, також зможете ознайомитися з історію вітчизняної космонавтики, досвідом світових досягнень, у космічній сфері, дізнатися про загадкові явища.

Загадкові подорожі до космічного всесвіту розраховані для відвідувачів різних вікових категорій. Похід до планетарію залишить незабутнє враження.

Залишається ще дуже багато не оглянутих дивовижних місць у Харкові, але це вже наступна історія...

Яка б не була цікава подорож, або поїздка на вихідні, завжди треба повертатися до рідної домівки, роботи, улюблених страв. Тому саме наша пекарня «Три пироги» зі швидкою доставкою їжі до дому або офісу здійснить приємне повернення до звичної, смачної, домашньої їжі, осетинських пирогів. Замовляйте їжу та насолоджуйтесь!