Батьківські установки, які псують життя

Батьківські установки, які псують життя
Психологами вже давно було доведено, що всі наші проблеми в дорослому житті родом з дитинства. Відчуття самотності, невміння спілкуватися з протилежною статтю, недовіра до людей, низька самооцінка - це все з'являється завдяки батькам і суспільству. Наші близькі люди, можуть навіть не зі зла сказати щось, на перший погляд, звичайне слово, яке може поранити на довгі роки. Не правильно дані установки батьків, псують життя дитині. Наша команда поговорила на цю тему з психологами та дізналася топ найпопулярніших батьківських установок, що не сприятливо впливають на доросле життя.

Поки все не з'їси, зі столу не вийдеш!

Більшість сучасних батьків стверджують, що не насаджують дітям свою думку, а розвивають в них особистість. Ось тільки такі слова одразу втрачають свій сенс, коли розмова заходить про їжу. Багато забувають, що навіть однорічна дитина має власні смаки та уподобання в харчуванні. Найчастіше батьки стежать за раціоном дитини, судячи з власного досвіду. Ми ж дорослі, нам видніше. Таке насильство (по-іншому це складно назвати) порушує фізичні кордони будь-якої дитини, в будь-якому віці. Такі дії батьків, дають зрозуміти малюкові, що він порожнє місце.
З цього, якщо ваша дитина не хоче їсти, наприклад, овочі, то у вас два варіанти, або дозволити їй харчуватися чим завгодно, або запропонувати альтернативний варіант. На нашому сайті ви легко зможете знайти таку начинку для осетинського пирога, яка підходила і бажанням дитини та перевагам мами. Смачна, ситна і незвичайно ароматна начинка нашого осетинського пирога в поєднанні з тонким, домашнім тістом, подарує вам крила насолоди й задоволення. Також на нашому сайті можна купити напої. Радимо вам звернути увагу на фірмові морси нашої пекарні. Вони не тільки відмінно втамовують спрагу, а й насичують організм величезною кількістю вітамінів. Про доставку можете не хвилюватися. Ваш осетинський пиріг доставляється дуже швидко по всьому Києву.

Ти ж не дитина

Не варто забувати, що діти – це діти. Не треба їх сковувати так, як дорослу людину, дайте їм пожити в цьому дитячому божевілля. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина в майбутньому отримала низьку самооцінку і величезний удар по творчому розвитку, то сміливо змушуйте її дорослішати завчасно.

Потрібно ділитися

Хороша, відкрита дитина повинна ділитися своїми іграшками з іншими – так вважає більшість батьків. А якщо немає такого бажання, то з ним проводиться бесіда з цього приводу. Дуже часто все закінчується фразою «не будь жаднюгою». Але якщо в цих же батьків попросити особисту річ, то вони малоймовірно будуть задоволені. Іграшка для дитини - це як особиста річ для дорослого, про це не варто забувати. Таким способом більш ймовірно виховати людину, якій в майбутньому буде дуже складно відстояти свою думку і показати всім особисті кордони. Таким людям складно сказати комусь «ні».