Найпопулярніша у світі їжа

Найпопулярніша у світі їжа
Кожна дитина в Україні знає що таке картопля. Цей продукт надзвичайно популярний і не дарма, адже він дуже смачний та корисний. Наразі ми не будемо розповідати вам уже знайомі всім факти. Наприклад, те, що батьківщина картоплі це Північна та Центральна Америка. Що перші про цей продукт дізналися індіанці, з яких і почалася доба картоплі. Цікаво те, що індіанці не тільки зробили картоплю культом, а й вивели її безліч сортів. Якими ми ласуємо навіть сьогодні. Також, нам ще в школах розповідали про отруйні властивості нашого улюбленого продукту. Всі знають, що рослини картоплі мають здатність накопичувати отруйний токсин – соланін. Перш за все, це отруйні ягоди. Також дуже відомий факт, що картопля є символом Білорусії. Адже саме там її найбільше вирощують, вона займає перше місце у світі. Кожна людина знає про першу появу картоплі серед людей. Ставлення до неї було неоднозначним. Люди так її боялися, що навіть на деякий час заборонили її у Франції. Цей продукт вважали отруйним та використовували як рослину для гарного декору оселі.
Отож, ми не могли не розповісти вам цікаві та не відомі факти про цей надзвичайно смачний продукт, який, до речі, використовується й нашою пекарнею для начинки найкращих в столиці осетинських пирогів.

Цікаві факти

Мало хто знає, але картопля вважається родичем баклажанів, помідорів та тютюну. Спорідненість дуже помітна, адже побудова стебла та суцвіть дуже схожа. А ви знали, що не тільки ягоди цього продукту можуть бути отруйними. Іноді це може бути й бульба під впливом сонячного світла. Це можна легко виявити. Адже кірка стає характерного зеленого кольору, таку картоплю вживати не потрібно.
Існує маса різних сортів картоплі. Вони явно відрізняються своєю формою, смаком, розміром та кольором. Люди виявили також сорти, які гарно переносять морози, що дуже актуально в даний період. Тому про смак наших надзвичайних пирогів взимку можете не перейматися, вони завжди на висоті. «La Bonnott»- це найдорожчий сорт картоплі у світі. Адже люди вірять у правдивість легенди про винайдення цього плоду. За нею цей сорт картоплі вивів дуже давно бог інків. Ця картопля надзвичайно м’яка, її можна збирати навіть вручну. Цікаво, але кілограм такої смакоти коштує близько 500 євро.
Мало хто знає, що існує вид картоплі, який росте на дереві. Вони схожі на орхідеї. Бульби просто звисають з гілок. У тропіках існує дерево, яке понад 15 метрів у висоту. Цвіте така краса протягом усього року. На жаль, бульб воно не утворює, а ягоди не придатні до вживання. Також. Не менш цікавий факт, картопля складається з 80% води. Вона надзвичайно багата на вітаміни та корисні мінерали. Картопля підтримає ваш зір, тому не вагайтесь та завітайте до нас в пекарню. Наші найкращі в столиці осетинські пироги не залишать тебе байдужими. Адже ми виготовляємо не тільки смачні, а й корисні страви. Також у нас доступна доставка по всьому Києву.
Картопля, у сільському господарстві, має титул найважливішою культурою не зернових. Мало хто знає, але в Перу навіть існує центр картоплі. Там люди працюють над виясненням, скільки ж всього сортів картоплі у нашому світі. Вчені відкрили такий вид картоплі, в якому білка більше ніж крохмалю, він вважається корисніше яловичини. І найголовніше та найдивовижніше, картопля – це перший овоч, який змогли виростити на космосі. Тому завітай до нас в пекарню та спробуй космічних осетинських пирогів.