Секрет осетинських пирогів

Секрет осетинських пирогів
Кожного туриста завжди манили загадкові гори Кавказу. Ніколи не забудуться мальовничі пейзажі, нереальний повітря і дуже важливий і гостинний народ. Осетія - справжня загадка і розгадати її під силу не кожному.
Побувавши в гостях хоч у однієї сім'ї Осетії, обов'язково доведеться покуштувати коронна страва осетинської господині - пиріг. Начинка може бути будь-яка і навіть може Вас здивувати.

ЩО ТАКЕ ОСЕТИНСЬКИЙ ПИРІГ?

Осетинський пиріг - це в першу чергу гордість всієї Осетії. Без нього не обходиться жодне свято і без нього неможливо уявити жодну сім'ю. Осетинський пиріг - це круглий пиріг, усередині якого ніжна начинка. В якості начинки використовують різноманітні овочі, фрукти, м'ясо і навіть рибу.
Улюбленим пирогом всіх кавказьких сімей без сумніву є пиріг з м'ясним фаршем. Фарш доповнюють різноманітними інгредієнтами. До нього додають цибулю, гриби, різні спеції. Ви тільки уявіть ніжний аромат пропеченого пирога. А смак його просто божественний. Начинка соковита, кірочка хрустка - поєднання припаде до смаку всім. А спеції додадуть такий аромат, що встояти перед пирогом просто неможливо.
Всі знають про традиції і вірі кавказьких народів. Вони суворо дотримуються посту. Однак це не причина відмовитися від пирога. На випадок поста є багато видів овочевих і фруктових пирогів. Всі вони випікаються без порушення правил. Тісто обов'язково пісне.
Солодкі пироги радують абсолютно всіх. Вони смачні і корисні одночасно. В якості начинки використовують як вишню, так і гарбуз. Смак запаморочливий, навіть не віриться, що це пиріг з фруктовою або овочевий начинкою.

ТАЄМНИЦІ ОСЕТИНСЬКОГО ПИРОГА

Століттями кожна господиня хотіла дізнатися секрети приготування смачних осетинських пирогів. Прийшов час їх відкрити.
Начинки завжди потрібно класти більше, ніж тесту - це головне правильно справжнього осетинського пирога. Велика кількість начинки робить пиріг шалено смачним, а головне не настільки шкідливим для фігури. Ніжна начинка дарує прекрасний смак і божественний аромат. Невелика кількість тесту не перебиває смак начинки, а тільки доповнює його.
Друге правило справжніх осетинських пирогів - ніякої свинини. Для приготування осетинського пирога використовується виключно яловичий фарш.
Тісто теж має бути виготовлено виключно з борошна вищого сорту. Для вимішування використовувати тільки натуральне масло і ні в якому разі його не замінювати.
Дріжджі повинні бути тільки «живі». Пропустіть цей пункт, і Ваш пиріг буде несправжнім осетинським. Крім того, щоб пиріг був на сто відсотків справжнім як начинку потрібно використовувати тільки справжній осетинський сир.

МИ ПОДАРУЄМО ВАМ ПОЛІТ У СПРАВЖНЮ Осетію

Перенестися на гори Кавказу допоможуть тільки справжні атрибути Кавказу. Пирогова «Три Пироги» здатна зробити диво. Ми за допомогою справжніх осетинських пирогів перенесемо Вас в Осетію без особливих труднощів.
Наші пироги зроблені в найкращих традиціях кавказького народу. Для виготовлення осетинських пирогів в Києві ми використовуємо тільки найсвіжіші і якісні продукти. Підбираємо інгредієнти вручну.
Тісто вимішує з найкращою борошна, а начинка нарізається і комбінується згідно з усіма традиціями.
Але, головний секрет приготування справжніх осетинських пирогів у Пироговій «Три Пироги» - це виготовлення з любов'ю. Чудовий настрій і любов завжди творять чудеса. Пироги виходять пишними і нереально смачними.
Спеції, які ми кладемо в наші пироги, перенесуть Вас в Осетію. Аромат полонить Вас і не відпустить вже ніколи.
Ми здійснюємо доставку цілодобово і в будь-яку точку Києва.