Спорт: чи усім бути чемпіонами?

Спорт: чи усім бути чемпіонами?
Спорт невід’ємна частина нашого життя. Саме він допомагає людям гарно виглядати, краще себе почувати та ставати більш дисциплінованими та організованими. У кожному українському місті є багато стадіонів, спортзалів та басейнів.
Нерідко, вийшовши рано чи ввечері на вулицю можна побачити людей на пробіжці або на спортмайданчиках. Велика кількість людей відвідує спортзали та басейни для того, щоб тримати своє тіло в гарній формі. Хтось ходить на танці, а хтось просто веде активний спосіб життя, таким чином, в житті цих людей є фізичні навантаження, які допомагають бути в тонусі та не набирати зайвого.
У нашій країні багато уваги приділяється професійному спорту. Регулярно проводиться багато різних спортивних змагань. В школі також не малу увагу акцентують на спортивних заняттях, учні не тільки відвідують уроки фізичної культури, а й мають можливість відвідувати спортивні секції після занять.

Олімпійські ігри

Раз на чотири роки в різних країнах проводяться Олімпійські ігри. Вони бувають зимовими та літніми. Вперше Україна, як окрема команда взяла участь в Олімпійських іграх у 1994 році.  Олімпійські ігри прийшли до нас з Давньої Греції. Як ми знаємо з історії, перші Олімпійські ігри були проведені близько 2700 років тому в місті Олімпія. Задля проведення цих спортивних змагань, у Греції навіть тимчасово припиняли війни.
Перші сучасні Олімпійські ігри були проведені в Афінах у 1896 році. Під час проведення Олімпійських ігор проходять змагання з різних видів спорту.

Спорт у сьогоденні

Найбільшими спортивними стадіонами в Україні є: київський стадіон, який може одночасно вмістити 100000 глядачів, та київський Палац спорту, який вміщає в собі 12000 глядачів.
В Україні існує багато спортивних шкіл та спеціалізованих спортивних класів у звичайних школах. Саме вони є ниткою, яка об’єднує молодих українських спортсменів.
Також, українці дуже полюбляють зимові види спорту. Декому подобається кататись на лижах, а дехто віддає перевагу санкам чи сноуборду. В Україні надзвичайно розвинені лижні перегони, в місцевому гірськолижному курорті “Буковель” навіть прокладена не одна траса, для цього заняття.

Футбол в Україні

Найбільш розвиненим в Україні з поміж інших спортивних ігор є футбол. Перший документально зафіксований матч на території України відбувся в 1894 році. Першими гравцями в футбол були англійські моряки в одеських портах. Тому з упевненістю можна сказати, що футбол почав поширюватися по території нашої країни саме з Одеси. У 1991 році було створену українську Футбольну Федерацію.
Футбольна команда складається з 11 основних гравців та 3 або 7 запасних. У футбол грають на спеціальному полі, його довжина складає 90 – 120 метрів, а ширина 45 – 90. Один матч складається з двох таймів, тривалістю по 45 хвилин кожен. Між ними є 15-ти хвилинна перерва. Після неї команди міняються сторонами. Після порушення правил гравцем йому роблять попередження або й взагалі видаляють з гри.

Футбольні команди

Найвідомішими та найпопулярнішими футбольними командами є:
• Динамо – місто Київ;
• Арсенал – місто Київ;
• Шахтар – місто Донецьк;
• Ворскла – місто Полтава;
• Олександрія – місто Олександрія;
• Десна – місто Чернігів.
В наш час спортом займатись не тільки корисно, а й модно та престижно. Але не слід забувати про харчування, адже під час занять спортом ви тратите сили та енергію, а наші осетинські пироги допоможуть їх швидко відновити. Зробити замовлення ви завжди можете на сайті або по мобільному телефоні. Для вашої зручності у нас є доставка по Києву та пригороді.