Становлення незалежності України

Становлення незалежності України
Вже майже 29 років Україна вільна та незалежна країна, проте потрібно пам’ятати, що так було не завжди. Мабуть, у житті будь-якої країни є події, про які не забувають. Отож і наша країна не стала виключенням. Історія України надзвичайно цікава і багата на події. Наша країна розквітала та занепадала, але це не завадило нашим людям боротися за незалежність своєї держави. Довгий час наша країна існувала під владою різних країн, в основному Польщі та Росії.

Україна під владою Польщі та Литви

З XIV століття частина земель Західної України перейшла під владу Польщі, а частина під владу Литви. Проте боротьба за владу над Україною тривала з XIV по XVII століття. Інколи вона набувала форм відкритого збройного протистояння.
Український народ був дуже незадоволеним зміною влади, адже їх почала притискати польська шляхта. Чоловіки з жінками були змушені гарувати на пана. Подекуди люди намагалися дати відсіч знахабнілим шляхтичам, після чого їх жорстоко карали.

Україна — частина СРСР

З 1922 по 1991 рік Україна перебувала під владою СРСР, і називалась Українською Радянською Соціалістичною Республікою.
Найважче українцям було в кінці 20-х, на початку 30-х років. Адже саме тоді в країні встановився Сталінський тоталітарний режим, під час якого жителі Союзу потерпали від жорстоких репресій. Декого розстрілювали, декого відправляли до Сибіру. Карали людей навіть за незначні порушення або неправильно сказане слово про владу.
По закінченню Другої світової війни вперше всі українські етнічні землі об’єдналися й перейшли під владу однієї держави.

Отримання Україною незалежності

Україні довелося пройти не легкий шлях до отримання незалежності. 19 серпня 1991 року невдоволені українці зробили першу спробу державного перевороту. Причиною цьому послугувало бажання людей жити у вільній та незалежній країні. Заколот ніс катастрофічну загрозу для КПРС – її діяльність одразу ж було заборонено.
24 серпня 1991 року було прийнято документ, який повністю змінив хід історії. В цей день було проголошено незалежність України. УРСР офіційно перестала існувати, натомість з’явилась нова та самостійна держава - Україна. Всі країни одразу ж визнали Незалежність нашої держави, і активно почали налаштовувати зовнішні зв’язки. Експерти стверджують, що Україна здобула свою незалежність виключно через добре співпавші фактори ззовні країни, та в її середині. Для підтвердження проголошення Незалежності, 1 грудня 1991 року було проведено Всеукраїнський референдум, з 37 мільйонів українців 28 проголосувало “за”. Після цього уже ні в кого не залишилось сумнівів щодо потрібності проголошення Незалежності. Таким чином Україна втретє за останні 350 років проголосила свою незалежність.

Національна атрибутика

4 вересня 1991 року на будівлі Верховної Ради з’явився синьо-жовтий стяг, а вже 28 січня наступного року він отримав звання державного атрибута України.
15 січня 1992 року Верховна Рада затвердила гімн України (музика Вербицького, слова Чубинського “Ще не вмерла Україна”). А 19 лютого цього ж року було затверджено й герб, у вигляді малого тризуба. Таким чином символіка, яка раніше була лише національною, стала державною.

Не зважаючи на останні події, ми все одно продовжуємо працювати, адже ми знаємо наскільки ви любите наші пироги. У нас ви зможете знайти найсмачніші осетинські пироги на будь-який смак: з сиром, м’ясом, вегетаріанські та солодкі. Також у нас є різні соуси та напої.  Спробувавши пироги одного разу ви будете замовляти іще. Спеціально для зручності та безпеки наших клієнтів у нас тепер є безконтактна доставка. Не потрібно хвилюватися за доставку пирогів, ми завжди приїдемо вчасно.  Доставимо пироги по Києву без шкоди для вашого здоров’я.