Таємниці лимонної насолоди

Таємниці лимонної насолоди
Історія лимонаду, на диво, почалась дуже рано. Але звісно, як і багато інших цікавих питань, питання першої появи цього приємного напою має і факти, і легенди. Згідно з легендою, лимонад у нашому приблизно класичному розумінні цього поняття випадково винайшов виночерпій Людовіка Першого. Бідолаха випадково переплутав бочки й замість вина налив королю соку. Помітивши помилку, слуга поспішив виправитись і додав до соку мінеральної води. Він ризикував життям, в прямому сенсі цього слова, але королю, на щастя, сподобався напій. Факти кажуть інше. Згідно з ними, у 7 столітті у Франції лимонад виготовляли за вже відомим нам рецептом. До мінеральної води додавали цукор і лимон, напій був популярний серед багатіїв. Але в Італії цей напій став більш популярним, адже лимони там були поширеніші, відповідно лимонад мали змогу купувати менш заможні люди. 

Йшов час, рецепти лимонаду вдосконалювалися і з'являлись різні його види. У радянські часи загальновідомими були автомати для приготування лимонаду. А чи знаєте Ви, що перший прототип таких машин з'явився ще у 1 столітті до нашої ери в Давному Єгипті? Так, вже тоді був винайдений певний механізм: бронзова монетка, вкинута в якості оплати, тиснула на важіль, завдяки цьому наливалася вода. А у радянські часи автомати з'явились, певною мірою, завдяки Джозефу Прістлі. Він у 18 столітті винайшов технологію збагачення води вуглекислим газом, завдяки чому й працювали автомати Агрошкіна раніше. Такі автомати з'явились у нас аж на сотню років пізніше, ніж в Америці. 

Так у чому ж користь лимонаду, і чому він став таким популярним? Окрім того, що він чудово вгамовує спрагу, лимонад також несе користь для здоров'я. Справжній, натуральний лимонад може виводити токсини, підвищувати опір організму проти застудних захворювань, оскільки лимон, який міститься в більшості видів цього напою, має у своєму складі вітамін С, який відомий своїм вмінням протистояти хворобам. Також лимонад покращує настрій, знижує стрес, який може виникати від спеки, саме тому лимонад так полюбляють, адже як приємно випити прохолодного, освіжаючого напою влітку! 
Але чому навколо такого корисного напою зараз панує певний негатив? Вся справа в тому, що невідповідальні виробники економлять, використовуючи неякісну сировину та замінюють натуральні інгредієнти синтетичними речовинами. Через це барвники можуть викликати алергію, сам напій - гастрит, а деякі лимонади навіть можуть знижувати уважність у дітей! Ми пропонуємо Вам не ризикувати і замовити лимонад у пироговій "ТРИ ПИРОГИ" на сайті 3piroga.ua. Ми виробляємо лише справжні осетинські пироги, які є смачними та корисними, а до них пропонуємо Вам замовити справжній лимонад "Натахтарі" з різними смаками. Цей лимонад дійсно натуральний. Доставка осетинських пирогів "ТРИ ПИРОГИ" турбується про своїх клієнтів, ми здійснюємо доставку замовлення пирогів по Києву безкоштовно при замовленні від 250 гривень! Найкраща пирогова в Києві працює лише з перевіреними поставниками, тому Ви можете бути спокійні про своє здоров'я, ми доставимо осетинські пироги та лимонад по Києву швидко, з пилу та жару!