У чому полягає різниця між віскі, бурбоном і скотчем?

У чому полягає різниця між віскі, бурбоном і скотчем?
Тусовки, дні народження, свята, посиденьки з друзями або родичами дуже важливі. Адже це не тільки спілкування з близькими, але і розслаблення. Наш мозок не в силах цілодобово розвиватися і працювати, йому також життєво необхідний час для того, щоб позбутися від згубних думок, перестати бути завантаженим різними завданнями, абстрагуватися від стресу і переживань. Нашому організму потрібно виділяти час для розслаблення. Це дуже добре вплине надалі на вашу успішність, продуктивність і увагу.

І тут виникає маленька проблема. Ну відпочити треба, провести час з друзями потрібно, але грошей то багато витрачати не хочеться. Що ж робити в таких ситуаціях? Для цього існуємо ми. Наша пекарня відмінно підходить для замовлення їжі на тусовки. Адже ми робимо не тільки найсмачніші осетинські пироги в столиці, але також своєю роботою постійно доводимо, що смачно і багато не означає дорого. В нашій пекарні можна замовити різні види осетинських пирогів. Це можуть бути й з м'ясом, вони ідеально підійдуть до віскі, і з рибою дивовижно поєднуються з бурбоном, є навіть солодкі й вегетаріанські підійдуть навіть до скотчу. Також у нас постійно діють різні акції, і є комбо меню. З їх допомогою ви можете заощадити ще більше. Не втрачайте часу, замовляйте, і ми швидко привеземо вам вашу їжу. Адже у нас одна з найшвидших доставок в Києві. До речі, а ви знаєте, чим відрізняються ці три напої: віскі, бурбон і скотч? Дуже багато хто плутає їх смаки, але наша команда детально розібралася в цьому питанні й готова поділитися з вами цією інформацією.

В чому різниця?

Для цих трьох напоїв використовують зовсім різну сировину. Через те, що бурбон готували з простої кукурудзи, його дуже довгий час вважали напоєм для бідних людей. Також вони істотно відрізняються способом приготування і терміном зберігання.
Ось, наприклад, інгредієнти для приготування бурбона спочатку подрібнюють і довго вимочують. Тільки після цього все готово для варіння. А зберігати цей напій дозволено тільки в нових дубових бочках.
Віскі готують з ячменю, пшениці й жита. Ці інгредієнти не потребують вимочування. Їх пророщують, сушать і лущаться. Віскі в обов'язковому порядку потрібно фільтрувати. Цей напій навіть відрізняється в зберіганні. Його потрібно помістити в старі дубові бочки. Їх використовують після коньяку і бурбону.
Тепер у нас залишилося тільки розібратися зі скотчем. А тут дуже цікаво і шалено просто. Увага, скотч — це те ж саме віскі, тільки він приготований в Шотландії. Ось вам і всі відмінності.