«Запорізька Січ» і острів Хортиця

«Запорізька Січ» і острів Хортиця
Напевно більшість з нас чули про Запорізьких козаків, про острів Хортиця. Це візитна картка міста Запоріжжя, та й одна з визначних пам'яток всієї України. Хто був в Запоріжжі і не був на Хортиці, той не був в Запоріжжі. Такі місця в нашій країні варто відвідати. Ми прагнемо побувати за кордоном і не помічаємо і не цінуємо ті красоти, які знаходяться навколо нас.

Острів Хортиця

Хортиця - острів посеред річки Дніпро. Він же є національним заповідником і унікальним історичним місцем. У 2007 році острів Хортиця був визнаний одним з «Семи чудес України». Він прекрасний своєю природою. На відносно невеликій території ви зможете знайти і луки, і степ, а навіть хвойний ліс. Однак не однієї природою відома Хортиця. Острів має величезну історію, про яку знають далеко за межі всієї України.
Перші жителі мешкали ще в 3 - 2 столітті до нашої ери. Про це свідчать кам'яні святилища, які дійшли до наших днів, але які датуються 2 тисячоліттям до нашої ері. Наступними мешканцями були скіфи, які жили на острові З VII по III століття до н.е.
Але, безумовно, найзнаменитіші жителі острова Хортиця це Запорізькі козаки. Перші укріплення козаків з'явилися ще в 1556 році і з тих пір острів був центром всіх українських козаків. Існує багато різних книг, легенд, фільмів про це місце. Але краще все це побачити своїми очима.

Комплекс «Запорізька Січ»

Історичний комплекс «Запорізька січ» є невід'ємною частиною міста Запоріжжя. Щороку сюди приїжджають тисячі городян і гостей міста. Будівництво комплексу було розпочато в 2005 році. Звичайно, це не копія тієї січі, яка була при козаках. Однак вона побудована за подобою справжньої Січі. У ній представлені традиційні споруди, такі як фортеця з ровами і баштами, січові будівлі. Комплекс допоможе вам зрозуміти, яким було запорізьке козацтво під час його існування. Запорізька січ огороджена дерев'яним частоколом і глибоким ровом. На території знаходиться три вежі. В'їзна, де і знаходиться головних вхід в Січ, Мала вежа, з якої відкривається неймовірний вид на Дніпро і вежа-дзвіниця.
На території історичного комплексу «Запорізька січ» ви будете мати можливість відвідати різні приміщення. Ви побачите предмети побуту, якими користувалися в ті часи, познайомитеся з традиційним інтер'єром козаків. Побувавши там, ви зможете відчути весь дух того часу, дізнатися про все промисли козаків, такі як землеробство і рибальство. Ви зможете і самі відчути себе героєм того часу.
Якщо ви не живете в Запоріжжі, а, наприклад, в місті Києві, то не кожен день у вас є можливість відвідати комплекс «Запорізька Січ». Але існує величезна кількість оглядових відео і фільмів про цю пам'ятку. А поки ви будете дивитися фільм, ми вам привеземо смачні осетинські пироги. Історію нашої країни потрібно знати, а з нашими пирогами пізнавати її буде набагато приємніше. Замовляй службу доставки їжі в м.Києві та ми привеземо пироги прямо з печі прям до вас додому або в офіс.