Десерти, торти в Києві

Прийом їжі, як музична симфонія. Починаєте зі вступу, нарощуєте темп, емоцію, торкаєтесь відчуттів і завершуєте фінальним акордом, який може або підкріпити, або спотворити загальне враження. Так само відбувається під час прийому їжі.

Купити десерт Київ – це створити фінальний акорд з відчуттям насиченості і задоволення. Над останнім сумлінно працюють наші кухарі. «Тут точно є один а може й декілька твоїх улюблених десертів» – скажемо ми і не прогадаємо.

Якість приготування наповнює найпростіший рецепт цілим спектром відчуттів.

Колектив кухарів «Три пирога» знається як ніхто інший на гармонійному поєднанні всіх компонентів страви. Цей принцип гарного поєднання всіх компонентів не обійшов стороною десерти. Замовлення десертів – це вибір якості, де прекрасно все: і тісто, і крем.

Найбільшу увагу приділяють наступним компонентам:

  • Мука та інші інгредієнти.

Головні критерії: вищий сорт, правильне зберігання і дотримання всіх санітарних норм.

  • Кухонне приладдя.

Професійна кухня має свою відмінність саме в обладнанні, воно відповідає високим стандартам якості, що в свою чергу впливає на смак. Для прикладу, торт за одним рецептом приготований на професійній кухні і на побутовій буде відрізнятись за смаком.

  • Рецепт.

«Наполеон» смачний при правильному поєднанні кількості коржів і крему. Якщо перестаратись з кремом чи підсмажити коржі, то можна втратити всю пікантність десерту.

  • Час.

Ідеальний час приготування не може тривати 20 чи 30 хвилин. Тісту виділяють стільки часу, скільки йому потрібно, щоб воно підійшло. Якщо додавати в більшій від норми кількості хімічні домішки типу розпушувачів та інших прискорювачів росту тіста, смак буде відповідно змінюватись.

Що обрати?

Доставка тортів «Три Пирога» - це гарний вибір для жителів великого міста.

Найпопулярніші десерти від яких навряд чи відмовиться будь-хто:

  • Макаронс
  • Чізкейк
  • Тірамісу

Французький рецепт Макарунсів ніби хвилею заполонив любов дівчат, жінок та дітей. Цей маленький круглячок з гладенькою структурою і ніжним кремом просто тане в роті і додає настрою і насолоди. Якщо ви любитель фісташкового смаку, то відповідно отримаєте зелені макарунси.

А чізкейк прям таки мастхев будь-якого літнього сезону. Йому в повній мірі відповідає критерій легкості: тонке пісочне тісто з додаванням розтопленого вершкового масла і сирно-вершкове «тіло» десерту – це все що потрібно.

Палички савоярді в поєднанні з ніжним кремом приходяться по смаку багатьом і в будь-який сезон і час доби. Жодна доставка десертів з обраним «Тірамісу» не зіпсувала  романтичну вечерю чи дружню бесіду.

А як щодо великих розмірів смаколиків? Торт! Це саме те що потрібно для святкового столу. Так як на нього потребується багато часу для приготування – цю справу краще віддати для профі. Ви точно вразите гостей якщо поставите на стіл їх улюбленець «Медовик», що асоціюється з дитинством.

Зможете вразити смакові та зорові рецептори замовивши в торти Київ – «Червоний Оксамит». Червоний колір майстри отримують добавляючи в тісто гелевий харчовий барвник, який є абсолютно безпечним і не провокуючим алергічної реакції.

Фанати горіховий тортів не зможуть прогорнути сторінку не зупинившись на Фісташковому, Мигдалевому чи Київському торті. Мінімальної ваги 1500 грам вистачить на компанію 4-6 чоловік, а на більшу компанію варто подвоїти замовлення на десерт. Щоб кожен зміг насолодитись смаком.

«Три пироги» створили доставку десерти Київ чи тортики, які вчасно привозять без втрати якості зовнішнього вигляду і без запізнення.