3piroga.ua
Три Пироги + літр морсу - 3piroga.ua
  • 23
    см
    г
Ціна 54999 грн
Кожна людина, одного разу спробувавши їжу в своєму улюбленому ресторані або кафе, стає постійним клієнтом. Що грає чималу роль у розвитку та залученні клієнтів в даний заклад.

Пекарня «Три Пирога» пропонує своїм клієнтам спробувати пропонував. А саме меню, що складається з трьох видів смачних осетинських пирогів. І як бонус до замовлення, ви отримуєте 1 л обліпихової морсу.

Пиріг зі свининою, помідорами, зеленню і солодким перцем

Ідеальний вибір для любителів найніжнішої свинини. Пиріг створений чарівними руками кухаря з дріжджового тіста без додавання яєць, шикарного набору зелені - петрушка, кріп, зелена цибуля. Все це в комплексі дає можливість оцінити всю ніжність і смак цього пирога.

Пиріг з картоплею, грибами і зеленню

Як то кажуть «нічого зайвого». І тут справжні шанувальники простої і смачної їжі залишаться під приємним враженням від цього пирога. Відмінний вибір для тих, хто не їсть м'яса.

Пиріг з маком і вишнями

А ось це вже вибір для любителів смачно і солодко поїсти. Всі, хто спробувавши цей шедевр, перейметься осетинської кухнею назавжди.

Обліпиховий морс

Усю спожиту їжу рекомендується запивати. Обліпиховий морс, який пропонує пекарня «Три пироги», це не просто напій - це джерело вітамінів і корисних елементів для зміцнення імунітету.

Зробивши замовлення на дане меню, ви отримуєте відмінну комбінацію з трьох видів пирога і корисного напою. Доставка здійснюється по всьому Києву.
Відгуки
17.04.2020
#Минимальная оценка 5/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Получается очень выгодно! Морс и пироги бесподобны
23.04.2020
#Минимальная оценка 5/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Вкусный набор!
01.05.2020
#Минимальная оценка 5/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Забрала заказ самовывозом с пекарни на Лукьяновке. Приготовили за 15 минут после заказа. Пироги довезла немного остывшими, так как ехала на дачу. Разогрели в дровяной печи и все супер вкусно.
5 3 3