Отзывы о пекарне "Три пирога"

5.0
На основе 684 оценок
97%
3%
0%
0%
0%
Я
Ярослав
16.06.2026

все смачно) но курєр сказав не те імя і передали його іншій людині нажаль не тій що говорилося в коментарі!

О
Олеся
11.06.2026

Замовляли вперше! Дуже смачно! Дякуємо!

О
Олександр
11.06.2026

Смачно, швидко і доступно!

А
Артём
11.06.2026

Замовляємо у вас не вперше,всім задоволені. Бажаю вам процвітання)

TO
Tetiana Okholina
28.05.2026

Куштувала на дні народження співробітника три види пирогів. Найбільше сподобався пиріг із сьомгою, сиром сулугуні, помідорами та свіжою зеленню. Планую на своє день народження також зробити замовлення. Раджу ці цікаві пироги.

TO
Tetiana Okholina
28.05.2026

Коштувала Ваші пироги у співробітника на святкуванні дня народження. Було 3 варіанти. Найбільше мені сподобався з пиріг із сьомгою, сиром сулугуні, помідорами та свіжою зеленню. Планую зробити таке замовлення на свій день народження, Дуже оригінальні та цікаві пироги. Раджу спробувати.

ОН
Олег Непипенко
27.05.2026

Все на найвищому рівні !!! Замовляю не вперше , за смакові якості , завжди свіже та гаряче !!!! Подобається , що є завжди зворотній звʼязок по уточненню замовлення!!! Рекомендую!!!

ВИ
Валерий Иванович
26.05.2026

Очень вкусные традиционные пироги. Отдельная благодарность за своевременную доставку с час-пик на Крещатик. Так же сделали скидку 30% участнику боевых действий.

Л
Людмила
26.05.2026

«Дякую» за зіпсоване свято на день народження. Вперше зіштовхнулася з таким скотським безвідповідальним відношенням!!! Цікаво видалите реальний відгук чи залишите?!! Порада клієнтам - якщо розраховуєте на пироги як основне блюдо на точний час то всі ваші гості будуть голодні сидіти. Замовлення робила завчасно за день, тому що на роботі обід у визначений час. Гості розійшлися після обіду працювати голодні а пироги привезли вже потім.

Д
Диана
19.05.2026

Замовляла осетинські пироги на доставку — залишилась у захваті! Дуже смачне тісто, багато соковитої начинки та все приїхало гарячим і свіжим. Видно, що готують з душею. Тепер це одне з моїх улюблених місць для замовлення ❤️