Чим корисне м’ясо? Види м’яса

Чим корисне м’ясо? Види м’яса
М'ясо це відмінний продукт, який містить в собі вітаміни групи В, залізо та велику кількість білку. Для українців вже стало звичкою споживати цей продукт кожного дня. Смажені реберця, млинчики, картопелька, овочі з м'ясом, запечена курка чи качка, шашлик....Цей список можна продовжувати вічно. Але чи справді м'ясо є корисним для нашого організму?

Біле та червоне

Так, білим та червоним може бути не лише вино, а й м'ясо. До першого різновиду належить домашня птиця (окрім качки) та кролик, а до другого — свинина, яловичина та баранина. Філе риби та морепродукти також відносять до білого м'яса. Дієтологи рекомендують споживати саме біле м'ясо, адже воно майже не містить холестерину, а навіть допомагає схудненню. Червоне ж навпаки є більш жирним і не дуже позитивно впливає на серце, хоча не варто виключати і корисні властивості телятини, яку можна давати навіть дітям.
Також велику роль відіграє спосіб приготування будь-якого виду м'яса. Якщо посмажити курку у великій кількості жиру, то навряд чи воно буде корисним для вашого організму. А от запечена нежирна свинина може навпаки принести не лише смакове задоволення, а й користь.
Але пам'ятайте, яке б м'ясо ви не обрали б для споживання, всього повинно бути в міру. Добова норма цього продукти — це 1 грам на кілограм маси вашого тіла. Тобто якщо ви важите 70 кг ви можете з’їсти лише порцію м’яса у 70 грам в день.
Як ми вже зазначали, м'ясо містить безліч поживних речовин, але лідерами серед кількості вітамінів та мінералів є індичка та кролятина, у них міститься найбільша кількість фосфору.
Також в залежності від певних проблем зі здоров'ям рекомендується вживати той чи інший вид м'яса. Так, наприклад:
- Свинина знижує ризик серцево-судинних захворювань та покращує потенцію.
- Яловичина дуже корисна для крові, адже зменшує ризик виникнення анемії та підвищує тестостерон.
- Конина покращує роботу травлення.
- Баранина знижує ризик виникнення діабету насичує залізом організм.
- Телятина допомагає у нарощуванні м'язової тканини, знижує тиск та покращує згортання крові.
- Курка покращує кровообіг та підсилює захисні здатності організму.
- Кролятина виводить токсини позитивно впливає на ШКТ та нормалізує тиск.
Як бачимо, кожне м'ясо по-своєму корисне, головне правильно його приготувати та не переїдати. Наша пирогова також використовує цей продукт в сирних пирогах. Ми маємо у наявності осетинські пироги з куркою, свининою, телятиною та індичкою. Ми використовуємо лише свіже та якісне м'ясо. Ви можете замовити пироги та переконатися в цьому. У нас постійно діють акції та знижки. Ми пропонуємо знижки іменинникам на осетинські пироги, а також спеціальні пропозиції, з якими ви можете ознайомитися на сайті пирогової Три Пироги. Тож, як бачите, на наші осетинські пироги ціна є абсолютно доступною, який би розмір ви не обрали б. Ви можете смакувати свіжою випічкою самі і замовляти доставку для всієї сім'ї чи великої компанії друзів. Ми виконаємо замовлення у найкоротші терміни.