Що таке дружба?

Що таке дружба?
Поняття «дружба» дуже відносне, а «жіноча дружба» взагалі викликає у більшості сумніви. Що взагалі таке дружба, кого називати друзями, і як це взагалі дружити. Кожен трактує це поняття по-своєму. Для більшості людей це цілий комплекс складових, комплекс тих речей, які нас об'єднують між собою. Об'єднувати нас можуть дуже різні речі: загальна мета, інтереси, одне місце роботи або навчання. Але в будь-якому випадку нас не пов'язує щось одне. Ви ж не всіх людей на роботі називаєте друзями. Хтось із цього списку просто колеги. Так де ж грань між цими поняттями.

Друг або знайомий. Якщо ви з людиною сидите в одному кабінеті, разом ходите на обід, іноді зустрічаєтеся десь в кафе, чи дає все це право назвати цю людину іншому. Скоріше за все ні. Так кого ж в підсумку все-таки можна назвати одним. Скільки часу проходить з моменту знайомства до дружби. У такі моменти заздриш дітям. Вони дружать з усіма, з першої хвилини знайомства. Для них не важливий ні статус, ні погляди на життя. Не важливо як одягнений і скільки коштує машинка, з якої він грає в пісочниці. І чим старше стаєш, тим педантично ставляться до такого поняття як дружба.

Дружба, на жаль, не вічна. Чи замислювалися ви колись про те, з якою кількістю людей ви раптом перестали спілкуватися. Але ж були друзями і, можливо, дуже близькими. Вам раніше здавалося, що нічого не здатне вас розлучити. Але проходить час і люди розчиняються в минулому, як би це сумно звучало. Чому так відбувається? Кожен з нас йде своїм шляхом, у кожного - своя життя. І якщо склалося так, що одного поруч немає, значить у нього просто інша дорога. Значить вас перестало пов'язувати щось спільне, що пов'язувало раніше.
Але дружбу потрібно берегти і цінувати. Скільки друзів ми втрачали в пориві гніву, говорили їм образливі слова і розходилися. Але потрібно цінувати те, що вас пов'язує. Друг, та людина, якій ви довіряєте більше за інших. Часто буває там, що одному довіряєте довше ніж сім'ї. Довіряємо найцінніше і важливе. І ви впевнені, що ця людина не розповість вашу таємницю, не зрадить. Звичайно, бувають винятки, але це вже інша історія. Ви довіряєте одному як самому собі, і він відповідає взаємністю. У вас виникає невидимий зв'язок і вже ставати важко в його відсутність. Ви можете поплакати йому в жилетку, зателефонувати серед ночі і про щось розповісти. І будьте впевнені, якщо ця людина справжній друг, то він ніколи вам в цьому не відмовить, завжди вислухає і допоможе.

Де ж можна знайти таких важливих для нашого життя людей? А де зручно. При чому часто друзями стають люди, яких ви не сприйняли при першій зустрічі. Можна познайомитися ще в дитячому садку і йти з цією людиною все життя. А можна просто опинитися разом в одному магазині і зрозуміти, що це той самий рідна людина. Тільки бережіть своїх друзів, бережіть їх таємниці. Не давайте нікому втручатися в вашу дружбу. Нікому крім пирогів.

Ми знаємо, як зробити вашу дружбу міцніше. Замовте справжні осетинські пироги в «ТРИ ПИРОГИ» і насолодитеся смаком разом. За чашкою гарячого чаю і з шматочком пирога ви зможете поговорити про що завгодно. Чи будете ви вдома або в офісі, наша служба доставки привезе все в потрібний час в потрібне місце. І нехай наші пироги стануть вашими найкращими друзями.