Їжа і кінематограф: коли одне мистецтво межує з іншим

Їжа і кінематограф: коли одне мистецтво межує з іншим
Їжа це настільки важлива, звична, повсякденна, але в той же час багатогранна частина людського життя, що без неї не обійтися ніде, в тому числі і в мистецтві. На уроках малювання ми малюємо яблучка, навчаючись передавати на папері обсяг, світло і тінь. Натюрморти прикрашають стіни наших будинків, а зображення богів на картинах великих художників часто супроводжуються дарами природи. Одна з найвідоміших біблійних історій про Каїна й Авеля - і та безпосередньо зав'язана навколо підношень їжі. У літературі і кіно їжа також ніколи не буває забута. Герої сюжетів перекушують на ходу, показуючи глядачеві поспіх, вечеряють в дорогих ресторанах, висвітлюючи красу заможного життя і проводять час на кухні, представляючи таким чином сімейний побут. Але їжа в кінематографі може не тільки малювати окремі нюанси, але і бути центральною темою, навколо якої крутиться сюжет в цілому. Висока кухня показує нам героїв, які ставлять собі, здавалося б, неможливі цілі, і в підсумку домагаються їх - цей шлях можна простежити як історіях реальних кухарів, так і в художньому вимислі. Окремі збірки фільмів про їжу можу показати нам секрети кулінарного мистецтва зсередини, або ж продемонструвати самовіддану віддачу улюбленій справі, яка може будь-якої людини надихнути на подвиги в будь-якій сфері життя. Обов'язково зробіть замовлення їжі з доставкою на нашому сайті перед тим, як приступати до перегляду таких фільмів, адже підвищене слиновиділення вам забезпечено.

Як відбувається демонстрація їжі на екрані

Ні для кого не секрет, що під час зйомок фільму, серіалу або навіть звичайного рекламного ролика по той бік екрану відбувається справжня магія, і професіонали, які спеціалізуються на смачній і апетитною зображенні вміють змусити глядача повірити в неможливе. Іноді все відбувається цілком просто і реально - наприклад, на зйомках відомого ситкому "Друзі" на знімальний майданчик замовляли справжнісіньку піцу, якій могли ласувати не тільки актори під час дублів і між ними, а й вся знімальна група і навіть зал для глядачів, реакцію якого ми і чуємо як закадрового сміху. Вони їли піцу постійно, адже в 90-х роках це була найпопулярніша швидка їжа на замовлення - осетинських пирогів з смачними начинками у них просто-напросто не було. А у нас вони є, і ми з радістю привеземо вам свіжий гарячий пиріг в будь-який момент - просто зателефонуйте! Якщо ж мова йде про рекламних роликах, то тут все набагато складніше. Замість справжньої пивної піни нам демонструють мильну, ну а замість того, щоб плавати в молоці, пластівці урочисто дрейфують в суміші клею і сонцезахисного крему.

Візуальний обман неможливий в осетинських пирогах

У 2000-х роках відбувся справжній бум, коли люди дорвалися до Інтернету і стали викладати фотографії того, як насправді виглядають тортики з упаковки, сендвічі і так далі. З одного боку це добре - нічого обманювати покупця. А адже до цієї картинкою навряд чи хтось захоче купити втратила привабливість їжу. Наші пироги гарні по-справжньому, тому що ми продаємо їх свіжовипеченими, ну а на полицях магазинів ви навряд чи знайдете щось настільки ж свіже. Ось і довелося виробникам вдаватися до різних хитрощів у вигляді консервантів і стабілізаторів, фарбників і інших харчових добавок, про які ми говорили в попередніх статтях нашого блогу. Вибирайте свіжі та гарячі пироги з доставкою по Києву, замовляйте прямо зараз на цьому сайті, і ви точно не будете розчаровані.