Гігієна харчування в розрізі побуту

Гігієна харчування в розрізі побуту
Є одна байка про геолога, який приїхав в далекий гірський аул, і там хлібосольна господиня почала пригощати рідкісного гостя. Плов в казанку якраз настоявся, і з стопки тарілок була витягнута, можливо, найчистіша з них. Побачивши жах в очах нашого геолога, господиня злегка зніяковіла і, вибравши найчистішу на вигляд зі своїх нижніх спідниць, протерла миску. Щедро наклавши їжі і навіть не забувши запропонувати виделку, вона сіла навпроти в очікуванні похвали на честь її кулінарних здібностей. Незручна пауза затягнулася, адже наш герой не був упевнений, що він зможе їсти з явно брудної тарілки, яку, до того ж, на його очах протерли нижньою білизною, але тут прийшло спасіння у вигляді господаря. Він возився з живністю у дворі, і запах плову заманив його в будинок. Радісно посміхнувшись, він першою-ліпшою мискою зачерпнув порцію їжі і, навіть не глянувши в бік столових приладів, почав наминати обід руками. Цятки гною на рукавах ніяк не могли перешкодити його черевоугодні щастя.
Можна шукати різні пояснення цьому та іншим подібним феноменам, все ще зустрічається в нашому світі, але факт залишається фактом - якщо ми хочемо смачно їсти без ризику для здоров'я, чистоту потрібно дотримуватися обов'язково, а особливо коли мова йде про кухню. Коли ми готуємо їжу на замовлення в Києві, ми гарантуємо вам ідеальне дотримання норм гігієни.

Як перевірити власну кухню на рівень чистоти?

Є бруд, яку видно неозброєним оком, є та, яку видають запахи. Але навряд чи хто-небудь кожен день бере проби зі своїх кухонних поверхонь і висіває їх в чашці Петрі. Хоча, можливо, іноді й варто було б. Особливо фривольно бактерії себе почувають в теплих, важкодоступних місцях, а таких місць на будь-якій кухні більш ніж достатньо. До того ж, в прагненні створити красу і затишок, люди не завжди замислюються про те, які матеріали повинні переважати на кухні з точки зору гігієни. Харчуючись домашньою їжею, не наважуючись побалувати себе їжею з доставкою додому, ми змушені тримати у себе в холодильнику безліч різних продуктів. Але чи завжди ми пам'ятаємо скільки вже стоїть ця відкрита упаковка з рибою, коли саме був заправлений майонезом цей салат? Чи знаємо ми на сто відсотків, що свинина, яка розморожується на нижній полиці по сусідству з ящиками для овочів, не містить в собі паразитів?
Для того, щоб бути впевненим в якості продуктів, необхідно знати точно що відбувається в холодильнику. А якщо продуктів багато, сім'я велика, і ось уже другий тиждень в глибині пліснявіє чийсь йогурт? Господині доведеться присвятити весь свій час однієї тільки кухні, щоб чистота дотримувалася бездоганно. І багато хто йде на це, жертвуючи часом сну і відпочинку.

Замовлення пирогів у нас - гарантія ідеальної чистоти

Причому, як на нашій кухні, так і на вашій. Наша кухня - це наша гордість. На ній панує ідеальна чистота навіть в розпал робочого дня, і ми не даємо жодного шансу продуктам долежати до закінчення терміну придатності. Ми впевнені в наших постачальників і в якості їх продукції, наші кухарі миють руки ретельніше хірургів перед операцією, і регулярний професійний клінінг доповнює картину, якої замилується будь-який перевіряючий. Продукти промарковані і лежать окремо один від одного, м'ясо завжди максимально свіже і піддається правильній термообробці, печі регулярно очищаються, овочі і фрукти ретельно обробляються перед приготуванням.
А з вашої кухнею все набагато легше - роблячи замовлення їжі з доставкою в нашій Пироговій, ви звільняєте себе від турбот про продукти, прибирання на кухні та миття посуду. Бажаємо вам приємного апетиту і гарного відпочинку!